Рівненський депутат займеться «сміттєвим питанням» Львова

Діліться корисною інформацією з друзями:

Депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко очолив львівське комунальне підприємство «Зелене місто». На посаду його призначили 3 січня 2020 року.  Тож відтепер він займеться вирішенням «сміттєвих питань» Львова.

Депутат Рівнеради Святослав Євтушенко.

За словами Святослава Євтушенка, два роки тому йому запропонували співпрацювати з «Зеленим містом» – підприємством, головною метою якого є створення сучасної системи поводження з відходами у Львові.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Львів тому й став таким містом, як зараз, бо до його розвитку завжди залучали спеціалістів зі всього світу. Мене запросили працювати на підприємстві, бо маю відповідний досвід. Наразі «Зелене місто» реалізовує кілька інвестиційних проектів різних напрямів. Зокрема, це будівництво сміттєпереробного комплексу, рекультивація Грибовицького полігону побутових відходів із облаштуванням станції очистки інфільтратів і дегазацією, будівництво станції компостування відходів, осучаснення муніципальної системи збору відходів, модернізація системи теплопостачання зі встановленням близько 90 ІТП та інші проекти. Наприкінці минулого року директор ЛКП «Зелене місто» перейшов працювати на іншу посаду, тож мене призначили керівником цього підприємства, – прокоментував Святослав Євтушенко.

А ще додав, що він залишається жити в Рівному, впроваджувати започатковані ініціативи та виконувати обов’язки депутата міськради.

– Рівне – моє рідне місто. Тут я народився, проживаю разом із сім’єю, є депутатом міськради, реалізовую низку ініціатив, тож переїжджати до Львова намірів не маю. У Рівному очолюю робочу групу з розробки пропозицій до стратегії поводження з побутовими відходами. Сподіваюся, що поступово вдасться і в нашому місті організувати комплексний підхід поводження з відходами. Хоча варто розуміти, що це потребує чималих коштів, які непосильні лише міському бюджету, – зазначив Святослав Євтушенко.

Утім рівняни також можуть зробити перші кроки до правильного поводження з відходами. Адже в місті вже більш як рік діє ініціатива Святослава Євтушенка «Сортувати модно». За словами депутата, мешканці ОСББ, заклади освіти, культури можуть звернутися в його громадську приймальню за номером 068 832 35 56 та отримати у подарунок картонні контейнери для роздільного збору ПЕТ-пляшки, паперу та скла. Наразі такі контейнери вже розміщені майже у 30 рівненських ОСББ, Палаці дітей та молоді, НВК №1 та в НУВГП.

Марія МАТВІЙЧУК

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»