Професійний косметик – знахідка і для роботодавця і для клієнта

Про майбутніх професійних косметиків у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості дбають особливо, адже вони справжня знахідка і для роботодавця і для клієнта. Роботодавець розуміє, що кваліфікований працівник буде найкращою рекламою закладу. Клієнт же хоче довірити своє обличчя і тіло тільки справжньому професіоналу.

Тому тут створено відмінні умови для здобуття професії косметик.

До послуг слухачів – спеціалізований кабінет із сучасним обладнанням: мікротоки, солярій; косметологічний комбайн (фонофорез, вакуумна чистка, вапоризатор, лампа-лупа); вакуумно-роликовий масажер, апарат пресотерапії, термоковдра, апарати для мікротокової терапії, фонофорезу, світлотерапії, апарат RF-ліфтингу і кавітації, професійні інвентар та матеріали. Навчальна база сучасна і постійно оновлюється, отож, всебічно «озброєні» випускники впевнено витримують конкуренцію на вибагливому ринку косметичних послуг.

Саме зареєстровані безробітні мають унікальну нагоду здобувати професію у центрах профтехосвіти ДСЗ безкоштовно. 6 – місячне навчання безробітних із Рівного, Здолбунівського району, сусідньої Житомирщини і Донеччини відбулося за кошти  Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Отримавши професійну освіту, випускники по-новому планують своє життя, роблять ставку на створення і поповнення власної бази клієнтів та подальше вдосконалення навичок, а відтак, мають особливу привабливість для роботодавців галузі.

У Рівненському центрі ПТО ДСЗ під час занять із досвідченими педагогами Тетяною Сондак та Іриною Максимів майбутні косметики ґрунтовно вивчали косметологію, санітарію та гігієну, шкірні хвороби, основи анатомії та фізіології людини, основи психології, професійної етики та естетики, основи іміджелогії та стилю тощо. Теоретичні знання, помножені на практичні навички – це те обов’язкове і цінне джерело, яке живитиме косметиків у подальшій професійній діяльності.

Косметолог – це лікар, фахівець вузького профілю, який має вищу медичну освіту за фахом дерматолог. Косметик – фахівець з середньою спеціальною медичною освітою.

Майбутні спеціалісти під час державної кваліфікаційної атестації продемонстрували роботу із професійними матеріалами, обладнанням та виконали умовним клієнтам – своїм одногрупникам повноцінні косметичні процедури. Леся Ковель – колишня слухачка навчального закладу, а нині професійний косметик, підприємець із м. Вінниця, роботодавець прагне співпрацювати лише з кваліфікованими косметиками, знає не зі слів, як готують кадри в РЦПТО. Отож, приїхала обрати їх і із випускників Рівненського центру. До того ж, чудові комунікації із педагогами, прагнення обмінятися досвідом, новинками та професійними ідеями завжди сприятимуть новим зустрічам і подальшій співпраці.

©Професійний косметик – знахідка і для роботодавця і для клієнта

Викладачка Тетяна Сондак серед слухачів виділяє особливо організовану та відповідальну слухачку із Донецької області Марину Маркову. Вона  дитячий анастезіолог – реаніматолог із міста Волноваха і не відразу наважилася на подорож до Рівного. Проте бажання опанувати саме професію косметика та гарні відгуки про навчальний заклад переважили. І вже тепер, після отримання свідоцтва зізнається, що жодного разу не пошкодувала про свій вибір.

Майстер виробничого навчання Ірина Максимів зауважує, що за умовами зарахування на навчання, усі слухачі мають мати медичну освіту. Як показала атестація, медики на відмінно опанували нову професію, використавши цінні знання з медицини та застосувавши нові практичні навички. Під час виробничої практики у кращих закладах Рівного, Здолбунова, Волновахи, Золочіва, Луцька косметики вже працювали із клієнтами. Відповідально та професійно виконували такі послуги, як масаж обличчя і тіла, догляд за обличчям, мікротокова терапія, пресотерапія, апаратне чищення обличчя, RF – ліфтинг обличчя і тіла, депіляція перед масажем (класична та вакуумно-роликова) та інші.

Важливо, що слухачі планують започатковувати власну справу, організовувати спеціалізовані косметичні кабінети та салони. Отож, незабаром ми зустрінемося із багатьма із них, як із партнерами – роботодавцями.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко наголосила, що професія косметика одна з тих, де не можна помилятися, де потрібна максимальна концентрація уваги та високі професійні знання. За відповідальне навчання і вагомі успіхи, із вдячністю за обрані професію і навчальний заклад, Руслана Володимирівна вручила слухачам свідоцтва державного зразка. 

Діна Мазуркевич

Першими у цьому році в Рівному народилися хлопчики

Рівне має свою коронку

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: