fbpx

Редакційна політика

Редакційна політика сайту та газети «Сім днів»

Принципи та цінності 

Редакція «Сім днів» (засновником і видавцем якої з 2018 року є ТОВ «Редакція газети «Сім днів») з моменту заснування, з 1993 року,  вважає своїм обов’язком дотримання професійних стандартів і принципів об’єктивної журналістики. Ми не дозволяємо особистим поглядам та вподобанням впливати на неупередженість нашої роботи.

Головною метою роботи редакції є оперативне, різностороннє і правдиве інформування своєї читацької аудиторії стосовно усіх важливих подій в Рівненській області та за її межами, а також стосовно фактів, які можуть мати суспільний інтерес і вагу – в цілодобовому режимі у максимально доступній і зрозумілій для читача формі. Повнота і різнобічна подача інформації, і водночас її об’єктивність і точність – основоположні принципи роботи редакції.

Достовірність інформації

Матеріали в газеті та на сайті подаються безсторонньо, неупереджено та відповідно до професійних стандартів та етичних принципів журналістики. Пріоритетне завдання редакції – гарантувати читачам отримання повної інформації про факти та події, які мають вплив на життя людей. Добираючи інформаційні приводи, журналісти редакції виходять з інтересів цільової аудиторії – жителів Рівного та Рівненської області.

У текстах публікацій можуть бути представлені експертні думки, які передбачають суб’єктивне ставлення до фактів, з прямим цитування таких думок та наведенням імен їх авторів.

У статтях журналістів автори аргументують і всебічно висвітлюють різні позиції, опираючись на факти та коментарі учасників. До статей видання відносяться всі матеріали, написані як нашими журналістами так і журналістами, які співпрацюють з нами на позаштатній основі.

Етичні принципи

Редакція «Сім днів» дотримується стандарту балансу думок, проте не висвітлює ідеї, які суперечать законам України та можуть бути загрозою суверенітету. 

Ми не підтримуємо будь-які форми пропаганди дискримінації. Права і свободи людини для редакції – абсолютна цінність.

До публікації не допускаються расистські, ксенофобські, гомофобні матеріали.

Політика щодо джерел інформації

Ми використовуємо лише перевірені джерела інформації. Редакція відповідає за точність і достовірність поширеної інформації, не жертвуючи цим за рахунок оперативності та ексклюзивності.

Пріоритет надається інформації, здобутій журналістами редакції та отриманій від прес-служб, з офіційних сторінок у соцмережах. Якщо інформація отримана з анонімного джерела, редакція залишає за собою право його не розкривати.

В разі використання ексклюзивної інформації інших ЗМІ у матеріалах обов’язково вказується джерело інформації, а на сайті – з прямим активним гіперпосиланням, якщо таке існує. 

При роботі з новинами журналісти завжди проводять пошук першоджерела інформації. Усі джерела інформації перевіряються.

Реклама на сайті та в газеті

Весь комерційний контент чітко маркується. Наші рекламодавці не отримують привілеї при підготовці редакційних текстів. Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Редакція має право відмовити в розміщенні в газеті і на сайті комерційної інформації, яка, на наш погляд, є неетичною, некоректною та такою, що може нашкодити іміджу та діловій репутації видання.