fbpx

Наші проєкти

Тут ми розміщуємо різноманітні статті, історії та інтерв’ю, об’єднані спільною тематикою.

На цій сторінці ви знайдете унікальні матеріали, які створенні нами, що розкривають різні аспекти обраної теми. Від глибоких аналітичних статей до захоплюючих історій та цікавих інтерв’ю.

Кожен проєкт дозволяє поділитися нам дослідженнями, враженнями та думками з вами. Долучайтесь до наших проєктів, щоб поглибити своє розуміння обраної теми та насолодитися унікальним контентом, який ми підготували для вас:

У 2022 році у Рівному в рамках дерадянізації та дерусифікації перейменували  79 майданів, вулиць, провулків і скверів, частина з яких тепер носять імена полеглих у боях з окупантами від початку повномасштабного вторгнення росії Героїв. Так в нас зародилася ідея підготувати цикл статей про мужніх воїнів-рівнян, які віддали своє життя за незалежність України. 

Читайте розповіді про долі та їх історії успіху переселенців, які через війну опинилися на Рівненщині

В цій категорії розміщується необхідна для внутрішньо переміщених осіб інформація (зміни в законодавстві, питання щодо працевлаштування, соціального захисту, отримання допомог, надання медичних послуг, і т.д.); новини з життя об’єднань ВПО; публікації про волонтерські та благодійні організації, які працюють з ВПО.

Жінка, яка змінює світ, завжди відзначається великодушністю, силою характеру та невгамовним бажанням робити світ кращим. Її вчинки є невичерпним джерелом натхнення для інших. Історія вабить своїм розмаїттям видатних жінок – від відомих літературних героїнь до реальних героїнь на передовій боротьби за права та справедливість. Кожна з них – це краплина, що формує океан перемог і змінює світ в кращу сторону.