Астролог з Рівненщини: у рік Миші бажано заощаджувати

Діліться корисною інформацією з друзями:

25 січня почався рік білої металевої Миші, який триватиме до 11 лютого 2021 року. про особливості людей, що народилися в рік Миші розповіла на своїй сторінці в соцмережі відома астролог з Рівненщини Ірина Кравець.

Це перший рік з 12-річного циклу тварин. Миша допустила хитрість, вона вискочила на голову бика, а потім зістрибнула, і так першою прибула до Будди.

Характер Миші вносить свої тонкі філософські корективи….

Миші цілеспрямовані, не спокійні, бережливі і жадібні, часто схильні до агресивних дій. З усього прагнуть отримати вигоду і користь, часто діють надто прямолінійно. Вони дуже захоплюються зовнішнім блиском і яскравими упаковками, тому легко піддаються на обман і потрапляють у різні пастки.

Самі люблять хитрувати без особливих на те причин. Але в небезпеках завжди ідуть на допомогу ближнім, часто ризикуючи собою.

Одним з найважливіших факторів для Миші є необхідність мати свою нору, куди можна заховатися в разі небезпеки чи страху.

Миші мають унікальну здатність відчувати нещастя: корабельну катастрофу, паводок, пожежу чи землетрус…Але відчувають також удачу чи наживу.

Жінки – Миші дуже турботливі, мають схильність до накопичення навіть не потрібних речей. Здається, що вони занадто велелюбні. Але це не так. Їм властивий життєвий реалізм і усвідомлення власних інтересів. Правда серед них багато таких, які люблять жити за рахунок інших.

Є два типи Мишей – екстраверти та інтраверти. Перші відчувають себе комфортно тільки серед сім’ї, друзів чи колективу. Другі дуже критичні і надто образливі, люблять самотність і фанатично віддаються роботі.

Миша – це символ хитрості, наполегливості, скупості, нервозності. Може прилаштуватися до будь яких умов.

Є ще одна риса , притаманна Мишам – щоб вижити, вони з’їдають слабшого, аж поки не залишиться найсильніший.

У рік Миші рекомендовано економити і створювати запаси, щоб вберегти себе від бідності.

Така непроста тваринка буде символом 2020 року за китайським календарем. З одного боку – миленька, біленька і пухнаста, а з іншого – агресивна і може вкусити.

Але необхідно пам’ятати, що важливо наскільки в людині більше самої ЛЮДИНИ, тож краще орієнтувати себе на добрі і позитивні символи.

Марія МАТВІЙЧУК

 

 

 Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»