fbpx

Яким буде для рівнян рік Білого Металевого Щура?

Рік Білого Металевого Щура розпочався 25 січня 2020 року. Цей знак відкриває новий 12-річний цикл східного календаря. Яким він буде для рівнян?

Отже 2020-й рік для рівнян стане часом відкриттів і прекрасних починань, закладання підвалин нового життя. Потрібно лише скористатися шансом і відкрити свої двері новим позитивним змінам.

Вважається, що Щурі, а отже і люди, що народжені в такі роки, – кмітливі, запасливі і надзвичайно обережні. У цьому році варто підходити до справ гранично раціонально, зважуючи всі «за» і «проти». Щур не благоволить надмірно емоційним і непослідовним людям. Його улюбленці – переконані матеріалісти і прагматики.

Саме тому найщасливішим 2020-й стане для тих, хто має схожі з Щуром якості – людей, що народилися в роки Бика, Кролика і Дракона. Досить вдалим буде новий рік і для Собаки, Свині та Мавпи, з якими Білий Щур також знаходиться в дружніх стосунках. А ось Коня та Півня чекатимуть труднощі, які їм постійно буде підкидати господар нового року.

Отже, що прогнозують зорі на новий рік?

Для Щурів рік буде досить відповідальним. Це ваш період, отже потрібно бути готовим до кардинальних змін і навіть удaрів долі. Від витримки і стійкості Щурів залежить результат, з яким вони закінчать цей період. Можливо, їм доведеться змінити місце проживання, знайти нову роботу або ж розібратися з новими викликами життя. Як варіант, Щури можуть відкрити в собі новий цікавий талант, який змусить їх змінити погляди на життя або ж вийдуть на новий рівень власного розвитку.

Бики, готуйтесь до «золотого часу»!

Для Бика настає «золотий час», у цих людей буде вдаватися абсолютно все. Будь-яка задумка або мета, яку поставлять перед собою Бики, дивним чином почне збуватися і втілюватися в життя, фактично без зусиль. І чим раніше вони зрозуміють, як їм пощастило, тим більше у них шансів закінчити 2020 рік на мажорній ноті.

Представники даного знака уникають ризику, але в новому році потрібно йти на авантюри і погоджуватися на сумнівні речі. Завдяки вашій удачі вони обов’язково приведуть до успіху. Важливо лише, щоб від успіхів у цих людей не запаморочилося в голові.

Тиграм «світить» відпочинок за кордоном

Для Тигрів наступаючий рік буде відносно спокійним. Для них – це прекрасна новина, адже попередні роки принесли їм чимало потрясінь, після яких хочеться тиші і спокою. В ідеалі літо слід присвятити відпочинку за кордоном.

У подорожі Тигри зможуть не тільки відпочити тiлом і душею, а й завести нове цікаве знайомство, яке обіцяє масу приємних емоцій і вигод в майбутньому. Важливо лише пам’ятати, що наступний рік не підходить для конфліктів і дій, пов’язаних з криміналом. В іншому випадку у Тигрів може початися чорна смуга в житті.

Кролики, купуйте лотерею

Досить вдалим рік Білій Щури обіцяє стати для людей, народжених в рік Кролика. Вони можуть збільшити свої доходи за рахунок розвитку, а також завдяки несподіваній удачі, яка чекатиме на них навесні. Можливо, вони отримають спадщину або виграють в лотерею.

До того ж новий рік ідеально підходить для того, щоб розібратися в своїх стосунках і зробити рішучий крок вперед. Кролик може зробити пропозицію руки і серця або дізнатися про швидке поповнення в сімействі.

 Кар’єрне зростання  Драконам

Рік зростання і розвитку настає у тих, хто народжений під знаком Дракона. Будьте готові, що вже на початку року ваш потенціал належно оцінять, вам запропонують високу посаду. Прорив може відбутися і в особистому житті. Дракон може зустріти кохану людину, завдяки якій зав’яже з минулим, відмовиться від шкідливих звичок і стане іншою людиною.

Подібні зміни особливо очікувані в другому півріччі. При цьому оточуючі будуть покладати на представника даного знака певні надії в 2020 році, і від того, чи впорається Дракон з такою відповідальністю, будуть залежати ділові зв’язки і дружні відносини цієї людини.

Змії, все буде добре!

Рік 2020 стане для Змій справжньою перевіркою на міцність. Уже в перші місяці на них можуть звалитися серйозні проблеми, які змусять змінити спосіб життя і відмовитися від багатьох благ, доступних раніше. Не варто опускати руки в цей період, важливо проявити силу волі і самовідданість.

До того ж завдяки своєму становищу мудра Змія зможе розібратися, хто їй друг, а хто був поруч тільки з корисливих мотивів. Якщо ця людина все робитиме правильно, в кінці року життя повернеться в нормальне русло і стане навіть кращим, ніж раніше.

Коні все починайте «з чистого аркуша»

Високосний рік не стане критичним для особистостей, народжених в рік Коня. Однак змусить їх більше сподіватися лише на себе і не боятися брати відповідальність. Новий рік відмінно підходить для того, щоб почати життя «з чистого аркуша», а отже розлучитися, якщо шлюб не приносить задоволення, або змінити місце роботи.

Крім того, в 2020 році Коням варто задуматися про отримання освіти або підвищення кваліфікації. Будь-яка ініціатива, що дозволяє розширити свій кругозір і вдосконалити професійні навички, буде вдалою для людей, народжених в рік Коня. В майбутньому – накопичені знання і досвід стануть у нагоді.

Кози, будьте кращими, як завжди

На початку 2020 року Козам належить відстоювати свою позицію і підтверджувати свій статус. Ймовірно, для цього доведеться чимало працювати і контролювати себе, що легковажній Козі – неймовірно важко. Опануйте себе і намагайтеся бути кращими у всіх аспектах життя.

Уже в другій половині року ви зможете спочивати на лаврах своїх перемог. Взагалі, в кінці року Козі слід добре відпочити і зосередитися на своїх особистих бажаннях. Даний період – ідеальний для втілення навіть найбільш божевільних планів. Робіть все, що вашій душі завгодно, і неважливо, що скажуть оточуючі!

Рік для Мавп пролетить на одному диханні

Життєрадісні і комунікабельні Мавпи проживуть 2020 рік на одному диханні, але тільки якщо відкинуть недовірливість, і не будуть хвилюватися через дрібниці, що не варті їхньої уваги. Цього року у Мавпи буде безліч цікавих ідей, які варто не лише озвучувати оточуючим, а й реалізувати на практиці.

Білий Металевий Щур допоможе вам у всіх починаннях. «Ложкою дьогтю» в цьому році для Мавп стане їх здоров’я. Влітку і на початку осені перевірте стан хрeбта і суглoбів. Ймовірно, основні проблеми прийдуть саме звідти.

Півням доведеться потрудитись

Білий Металевий Щур є противником Півня, а тому в цьому році посилатиме цим людям різні випробування і ставитиме палки в колеса. Будьте готові до того, що уже навесні у вас виникнуть серйозні розбіжності з коханою людиною.

Якщо Півень не буде зберігати спокій та підходити до всього розважливо, може дійти й до розлучення. Ймовірні також труднощі в бізнесі. Можливо, у Півня з’являться серйозні конкуренти і доведеться чимало потрудитися, щоб довести свою перевагу. Загалом 2020 рік стане періодом випробувань для Півня. Але ті, хто гідно пройде цей період, стануть ще сильніше.

Собаки, намагайтесь бути активнішими

Собакам у 2020 році слід зробити акцент на нові знайомства і зміцнення товариських зв’язків. Без підтримки друзів, необхідних зв’язків Собакам буде надзвичайно складно рухатися вперед і відчувати радість життя. Тому вже з перших місяців нового року намагайтеся бути активними, частіше взаємодійте з оточуючими і не  соромтеся знайомитися з тими, хто вам щиро подобається.

А ще, останні місяці року стануть неймовірно вдалими для Собак у всіх сферах. Будьте нахабнішими і вірте в свою удачу! Життя обов’язково винагородить вас за сміливість і подарує чимало перемог.

Свині, більше часу приділяти собі коханим

Для людей, народжених в рік Свині, цей період стане часом, коли можна відпочити, пожити на широку ногу і втілити в життя свої найсміливіші бажання. Свині добре потрудилися в минулий період, завдяки чому тепер можуть без особливих зусиль просуватися вперед і більше часу приділяти собі коханим.

До речі, в цьому році у представників цього знаку є всі шанси вийти на новий рівень відносин із коханою людиною або задуматися про поповнення в сімействі. Рік сприятливий для позитивних змін, наприклад, для будівництва будинку або переїзду в більш благополучну країну.

Аліна ШАХ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»