fbpx

Козороги зможуть вирішити свої проблеми, а Терези – вдало одружитися

Астропрогноз-2020: на зміну можливостям прийдуть випробування

Зірки не змушують людей ні до яких дій, вони лише вказують на можливості та ймовірний розвиток подій. Прислухатись до цих порад чи йти іншим шляхом – кожен визначає для себе. Однак нехтування такими підказками не завжди на користь, переконана астролог з Рівненщини Ірина КРАВЕЦЬ. Спеціально для читачів газети «Сім днів» вона розповіла про те, що чекає представників усіх знаків зодіаку в 2020 році.

За словами пані Ірини, якщо у 2019 році ми мали багато можливостей та передумов для змін на краще, то цей рік буде складнішим і напруженішим для більшості. Хоч і почнеться він з доволі сприятливих обставин: багато хто матиме успіх у бізнесових справах та особистому житті. А от уже з початку осені ситуація зміниться і буде досить напруженою аж до завершення року. Тож у цей час краще бути готовим до кардинальних змін та непростих викликів.

Для Овнів перше півріччя буде щедрим на позитивні події й емоції. Можна буде гарно заробити. Однак у бізнесі не варто ризикувати чи починати великі нові проєкти. Можуть бути непередбачувані негативні ситуації і події, які стосуватимуться сімейних взаємин. З початку осені Марс, який управляє знаком Овна, буде ретроградним, тому створюватиме багато несприятливих аспектів. Тож представникам цього знаку слід бути дуже обережним. Небезпеки можуть підстерігати в дорозі.

Тільці наступного року будуть мати широкий вибір, їм усе вдаватиметься у бізнесі, можливі вдалі операції з нерухомістю. В багатьох моментах вони будуть самі себе обманювати. Або чекатимуть певний час і не бачитимуть ризиків тих чи інших своїх кроків. Або ж випустять з уваги очевидні речі чи обставини, не реагуватимуть на них. Через це можливі несподівані матеріальні втрати чи отримання менших доходів, ніж розраховували.

Близнятам 2020 рік дасть багато добрих шансів, особливо в перші місяці року. Можуть бути кардинальні позитивні зміни в бізнесі й роботі. Можна буде щось завершити і почати абсолютно нову справу. Будуть приходити гроші, якщо їх правильно вкласти – очікує велика удача. Вдалий рік для одруження. Однак зірки попереджають: не варто беззастережно довіряти друзям і слід дуже обережно обирати партнерів.

Для Раків цей рік буде досить складним, тривожні думки про проблеми не йтимуть із голови. Ці труднощі не будуть закінчуватися, буде постійна тривога за родину, сім’ю і дітей. Зате їм підставлять своє плече і нададуть підтримку друзі й партнери. Раки переживатимуть навіть за ті проблеми, які лише можуть статися.

Непоганим рік буде для Левів, особливо перше його півріччя. Зірки обіцяють прогрес у всіх справах, але не варто дуже поспішати. Ймовірні розширення власної справи або зміна роботи на кращу. Непоганий рік для кохання, сімейних стосунків, придбання нерухомості. Проте левів будуть переслідувати підступи недоброзичливців і заздрість, є ризик відкритого протистояння. Хтось часто буде ставити палки в колеса.

Дівам не варто розраховувати на фортуну, ризикувати без потреби. Краще триматися перевірених речей. Не варто щось змінювати чи починати щось нове у таких сферах, як нерухомість, дім, робота. Будуть несподівані матеріальні втрати і неприємн­ості зі здоров’ям. Щоправда, частково винні в цих проблемах будуть вони самі. Душевного спокою цього року Діви не матимуть.

Терезам новий рік дасть можливість вирішити чимало своїх проблем. Життя подарує їм багато шансів «зловити хвилю». Можна буде заробити непогані гроші, придбати нерухомість. Рік вдалий для укладання шлюбів. Однак діти завдаватимуть клопоту. Багато небезпек, пов’язаних із дорогою. Обережно обирайте партнерів і друзів.

Для Скорпіонів 2020-й буде як кардіограма: то вгору, то вниз. Головне – зберегти спокій. Коли будуть вдалі дні, краще не дуже розслаблятися. Коли ж почнуться складніші часи, не впадайте у відчай. Це лише гра з назвою «фортуна». Рік буде сприятливим для придбання нерухомості чи зміни місця проживання. Успішним він буде й у любовній сфері. На роботі ж чекатимуть неприємні сюрпризи, є ризик небажаного розвитку подій і фінансових втрат.

Активний рік для Стрільців, які як завжди дивляться на кілька кроків уперед. Кінець літа і друге півріччя будуть для них досить складними. Попри намагання рухатися вперед щось завжди буде уповільнювати цей рух. Але Стрільці зможуть заробити непогані гроші, буде сприятливий час для кохання. Хоч зірки й не радять тут поспішати, бо це може лише зашкодити. Не робіть кардинальних перемін у бізнесі. Небезпека може чекати в дорозі і транспорті. В другій половині року потрібно бути готовим до труднощів.

Козороги зможуть багато чого в цьому році вирішити. Навіть використати якісь негативні фактори на свою користь. Зможуть досягти успіху в справах, але ставку слід зробити на щось перевірене, розвиток добре знайомого напряму. Непоганий час для сімейних і любовних стосунків. Зі здоров’ям не повинно бути проблем, але будуть клопоти, пов’язані з родичами або близькими друзями. Ці люди будуть збивати Козорогів з толку.

Водолії багато в чому будуть переступати межу, починати щось нове, змінювати своє життя. Будуть гарно складатися справи з роботою і бізнесом, хоч існують певні ризики, але є шанси й заробити з непостійних джерел. Непоганий час для зміни місця проживання, придбання нерухомості. Вдалий рік для кохання. А от у сімейних Водоліїв можуть бути проблеми у шлюбі. Можливі травми. В багатьох аспектах Водолії будуть неправильно оцінювати ситуацію, але згодом зрозуміють свої помилки.

Риби робитимуть ставку на дім і на сім’ю. Багато несподіваних новин заберуть сили і можуть негативно позначитися на здоров’ї. Навряд чи це буде пов’язано з роботою чи бізнесом. Доходи будуть стабільними, іноді навіть більшими, ніж планувалося. Риби часто стоятимуть перед важливим вибором, ухваленням доленосних рішень. Але якщо не буде нічого, що могло б їх підштовхнути до прийняття цього рішення, то вони нічого так і не вирішать.

Наталія НИРКОВА