fbpx

Рівнянка Вікторія Климець мріє про «Золотого клоуна» (фото)

А наразі її підопічні, наймолодші вихованці рівненської Естрадно-циркової студії «Eridan», здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Коляда-2020» у Львові. У цьому мистецькому форумі брало участь понад 75 колективів з різних куточків України.

– Львів славиться своїми фестивалями, – розповідає керівник і засновник гуртка Вікторія Климець. – Щороку тут їх проводять понад два десятки. Цьогоріч у місті Лева спробували свої сили і наймолодші вихованці колективу Естрадно-циркової студії «Eridan». І відразу посіли перше місце.

Це при тому, що у дітей було мало часу на підготовку до фестивалю, а відтак вони тренувалися щодня, і дуже старалися.

Стрункі красуні з Естрадно-циркової студії «Eridan».

– У них нема абсолютно ніякого страху, – веде далі Вікторія Климець, – а той дитячий запал, коли горять їхні очі, допомагає мені, як тренеру, завжди робити краще, якісніше, професійніше. До того ж, ми працюємо не на кількість, а на якість.

До слова, Естрадно-циркова студія «Eridan», в якій налічується близько 40 вихованців, – єдина в Рівному. Вона розпочала свою роботу у 2014 році на базі громадської організації клубу спортивного та бального танцю «Клуб 15».

За роки існування Естрадно-циркова студія «Eridan» брала участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних фестивалях як в Україні, так і за кордоном. Не раз її вихованці поверталися додому з дипломатами та кубками. Торік, скажімо, вони взяли Гран-прі і три перших місця в місті Кітен (Болгарія) та стали переможцями телевізійного фестивалю Global Talent.

Естрадно-циркова студія «Eridan», яка займається в МПК «Текстильник», – це школа циркового мистецтва для дітей та юнацтва. – Навчання у нас здійснюється за комплексною авторською програмою, каже Вікторія Климець. – Вона передбачає оволодіння цирковими жанрами: жонглювання, еквілібристика, ексцентрика, парна та групова акробатика, хула-хупи, клоунада, повітряна гімнастика, оригінальні жанри.

Студія «Eridan» має безліч планів на майбутнє

Юнні вихованки Естрадно-циркової студії «Eridan»

У студії «Eridan» безліч планів на майбутнє. Серед найголовніших – подальший розвиток. Щоправда, для цього дуже не вистачає приміщення з високими стелями, щоб повноцінно розвивати повітряну гімнастику.

Та незважаючи на існуючі незручності, Вікторія Климець має намір поїхати зі своїми вихованцями цього літа на фестиваль в Грузію. Звісно, не лише заради участі. А ще мріє завоювати «Золотого клоуна» на міжнародному цирковому фестивалі у Монте-Карло.

Аліна БУДАФЕНКО

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»