fbpx

Благодійна акція втілила дитячі мрії маленьких рівнян

Діліться інформацією з друзями:

У рамках благодійної акції «Добро на Різдво», яку восьмий рік поспіль організовує Рівненський ПДМ, зібрали кошти для дітей сім’ї Дедіків, а також Валентини Михайлової та Макара Гука.

Упродовж місяця – від Миколая до Водохреща – у ПДМі відбувалися концерти та різноманітні заходи.
До них долучилися майже всі підрозділи закладу. Залучали благодійників та просто збиралися кошти. Зрештою, учасники акції (вже традиційно) отримали навіть більше, ніж хотіли.

Для прикладу, Валентина Михайлова до мольберту та набору для малювання отримала сучасний мобільний телефон. Іван та Василь Дедіки стали власниками сучасних планшетів. Крім того, для них і їхньої маленької сестрички Діани благодійники зібрали дуже багато одягу, якого потребували діти. А майже прикутий до ліжка Макар Гук, якому невдовзі виповниться п’ять років, нарешті зможе дивитися улюблені мультики на новому планшеті. Крім того, його мама отримала сертифікат на придбання ліків, які постійно потрібні хлопчику. Всі учасники благодійної акції «Добро на Різдво» також отримали солодощі та інші подарунки.

– Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч. Добро магічне, воно робить світ кращим і обов’язково повертається до тих, хто дарує його іншим. Без нього людське життя втрачає будь-який сенс. Тож запрошуємо всіх і надалі творити добро разом із нами в рамках уже ІХ традиційної благодійної акції «Добро на Різдво», – підсумував координатор акції Назар Степанов.

Нагадаємо, що кілька років тому проект «Добро на Різдво» був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня у номінації Народний благодійник Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Україна 3000».

Анна АІЛІНЧІЙ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»