fbpx

Учасникам АТО пропонували роботу і навчали професій

Упродовж 2019 року учасники АТО (ООС) та переселенці користувалися послугами Рівненської обласної служби зайнятості. Як і решті їм пропонували роботу та навчали професій.

Послугами обласної служби зайнятості у 2019 році скористались 984 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції. З них мали право на отримання допомоги по безробіттю 883 особи. Всього у січні-грудні 2019 року працевлаштовано 281 учасника АТО (ООС). Проходили професійне навчання 95 осіб. Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 25 осіб. Профорієнтаційні послуги отримали 918 безробітних.

   Крім того, у 2019 році послуги служби зайнятості отримали 100 осіб, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО (ООС). Мали статус безробітного 63 особи, з них отримували допомогу по безробіттю 57 осіб. За сприяння служби зайнятості 31 особа з числа переселенців були працевлаштовані та 9 безробітних проходили професійне навчання.

«Станом на 1 січня 2020 року послуги Рівненської обласної служби зайнятості продовжували отримувати 342 безробітних з числа учасників АТО та 20 переселенців», – повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

 Рівненський обласний центр зайнятості

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»