fbpx

Рівнянам на замітку: успіх часто приходить після чергового провалу

Немає єдиного шляху, який приведе вас до успіху. Проте є речі, які заважають досягнути своєї мети. Про це розмірковує американець Даріус Фору. Для рівнян на замітку: успіху часто приходить після чергового провалу.

Даріус Фору, письменник та підприємець, назвав найбільш поширені перепони, що стають на шляху до успіху. Якщо ви стикаєтеся з ними у власному житті, спробуйте переосмислити свої звичні ритуали і замінити їх новими, більш продуктивними.

Ви постійно відволікаєтеся

Потрібно зосередитися на тому моменті, в якому ви перебуваєте, і на людях, які поруч. Визначте час, коли ви зможете посидіти в соціальних мережах, і не перевищуйте ліміту.

Говорите, аби говорити

«Я готуюся до марафону», «я починаю бізнес». Трансляція ваших планів може бути контрпродуктивною, а не мотивуючою. Люди часто захоплюються вами просто через те, що ви заявили про свій намір. Інколи, як не дивно, це може демотивувати вас. Коли ви розповідаєте про свою мету, її схвалюють, ви відчуваєте задоволення і менше мотивації для того, аби докласти зусиль. Немає нічого поганого в тому, щоб ділитися своєю радістю. Але намагайтеся тримати язика за зубами доти, поки у вас з’являться хороші новини, а не тільки добрі наміри.

Проводите час з не тими людьми

Друзі, якими ви оточуєте себе, можуть спонукати вас бути самим собою або проявити ваші найгірші сторони. Ви хочете вести здоровий спосіб життя? Спілкуйтеся з людьми, які будуть заохочувати вас змінюватися. Хочете провалити свою мету? Проводьте час з тими, хто робить те саме.
Завжди орієнтуєтесь на негатив

Ви можете зосередитися на позитиві, але не прикидатися, що життя легке. Поганий день – це нормально. Але якщо ви постійно щось ненавидите, життя у вас погане.

Прокрастинуєте

У коледжі студент попросив професора продовжити дедлайн (крайній час) для есе. Той відповів: «Я б з радістю. Але чи буде ваше есе кращим, якщо ви здасте його через тиждень?» Вони обоє знали, що відповідь «ні». Прокрастиновуйте, тобто відкладайте неприємні справи на потім тільки тоді, коли вам цей час допоможе зробити їх краще.

Не слухаєте інших

Уміння слухати може спрямувати вас до здійснення мрії, а в довгостроковій перспективі це також допоможе вам підтримувати тісні, цінні стосунки з іншими людьми.

Лінуєтеся

У всіх трапляються моменти, коли ми відмовляємося від задуманого. Іноді для того, щоб вийти з дому, потрібно докласти надзусиль. Але коли ви піддаєтеся ліні, то не берете повноцінну участь у власному житті.

Не цікавитесь

Раніше, якщо твій батько був фермером, а ти народився чоловіком, то ставав фермером. Жінки взагалі не могли вибрати те, що хотіли. Здатність вивчати речі за межами свого маленького світу була обмежена, а то й неможлива.

Сьогодні доступ до інформації простіший, ніж будь-коли. Очевидно, що все ще існують бар’єри, які обмежують можливості людей. Але ті, хто користується доступністю інформації – читає книги, ставить запитання, цікавиться – мають більше можливостей для свого майбутнього. Важко мріяти про те, чого ти не знаєш.

Ви здаєтеся на півдорозі

«Правильний шлях до успіху,– сказав одного разу Томас
Едісон,– завжди намагатися зробити це ще раз». Успіх, як би ви його не визначали, ніколи не відбувався без спроб. І часто він приходить після чергового провалу.

Аліна ШАХ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»