fbpx

Ентузіазм та натхнення – запорука працевлаштування

У перші години першого дня практики слухачка продала свою першу туристичну путівку і здобула робоче місце. Вона переконалась, що саме ентузіазм та натхнення запорука працевлаштування

 Слухачка Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Юлія Кусік із Рівного, яка здобуває професію «Агент з організації туризму» і зараз перебуває на виробничій практиці у Турагенції «Тур -Тікетс», здобула свою першу професійну перемогу! Її перший клієнт був вражений ентузіазмом та натхненням Юлії та придбав запропонований тур до Єгипту. Буквально за декілька годин роботи слухачка задала темп, який досі не демонстрував ніхто із початківців.

Ентузіазм та натхнення - запорука працевлаштування

Майстер виробничого навчання РЦПТО Інна Лугова не приховує емоцій: «Сьогодні мої агенти з організації туризму перший день на практиці! І вже є «перша ластівка» – продана путівка! Це величезний стимул для наших слухачів, потужний приклад сумлінної роботи, відповідального ставлення до клієнта та великої любові до професії!»

Роботодавець Олеся Гук дуже задоволена роботою і рівнем підготовки майбутньої колеги та покладає на Юлію амбітні надії, адже відразу запропонувала їй роботу в агентстві.

Матеріали за подібною тематикою:

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»