Манікюрні майданчики Рівненщини та Тернопільщини поповняться новими професіоналами

Діліться корисною інформацією з друзями:

Манікюрні майданчики двох областей поповняться новими професіоналами, які здобули професію у Рівненському навчальному закладі.

На базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ професію «Манікюрник» здобувають мешканці Рівного, Сарненського, Вараського, Рівненського районів Рівненщини та Чортківського району Тернопільщини. За майже 4 місяця безробітні, скеровані місцевими філіями обласних центрів зайнятості, матимуть нові професійні знання, комунікації, навички, вміння, документи державного зразка і, що найголовніше, можливість офіційного працевлаштування або ж організації власної справи. Зовсім скоро манікюрні майданчики Рівненщини та Тернопільщини поповняться новими професіоналами. А поки триває відповідальний період навчання – виробнича практика на базах роботодавців – партнерів закладу освіти. Після навчання на Рівненщині майстри манікюру сміливо беруться до роботи

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Охайні руки, здорові, красиві нігті клієнтів – головне завдання професійних манікюрників. Майстри завжди працюють із сучасними матеріалами, відслідковують тенденції ринку, експериментують та пропонують цікаві рішення малюнків. Цьогоріч важкі події в Україні не могли не позначитися і на малому та середньому бізнесі. Всупереч складній економічній ситуації підприємці дбають про свої підприємства, про своїх клієнтів та продовжують надавати якісні послуги. Нігтьова індустрія на своєму маленькому «фронті» здобуває свої перемоги, крокує в ногу із часом та віддзеркалює настрої. Стриманий мінімалізм, «піксельна» палітра, велюровий приглушений тон або ж навпаки – життєствердні орнаменти, яскраві ідеї, світлі відтінки та зручні форми. Усе це ви знайдете в професійних салонах краси, на динамічних експрес-локаціях, в студіях та майстернях. Шукайте професіоналів! Вони відрізняються щирою посмішкою, уважним ставленням, затишком і впевненістю. Вони ще навчаються, але вже завтра матимуть почесний статус кваліфікованого манікюрника, а отже  нове натхнення у красивій мирній професії.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua