fbpx

Поранені цивільні люди у Херсоні

Поранені цивільні люди після ракетного обстрілу у Херсоні сьогодні, 21 листопада.

Про ракетні удари внаслідок яких поранені цивільні повідомив заступник глави Херсонської обласної ради  Юрій Соболевський.
 У нас знову прильоти в Херсоні, знову по цивільній інфраструктурі. Є поранені цивільні, медична допомога надається.

З посиланням на Національну поліцію повідомляє hromadske, що кількість жертв уточнюється і  внаслідок обстрілу є загиблі. Залізничне сполучення з Херсоном відновлюється. Але за інформацією Генштабу ЗСУ, на Херсонщині окупанти продовжують позиційну оборону, удосконалюють фортифікаційне обладнання та логістичне забезпечення своїх передових підрозділів. Саме тому українцям не тільки не повертатись поки що до Херсону, а краще евакуюватися звідти у безпечніше місце.

Пан Соболев також наголосив, що правобережжя Херсонщини звільнено від орків, але ризики для життя наших людей лишились. Підлі терористи показали себе і свої вміння воювати — вони це роблять з цивільними людьми, бо українська армія їм не по зубам. Ймовірність обстрілів правобережжя висока і це видно сьогодні, коли поранені цивільні люди.
Маємо рекомендацію евакуюватися до більш безпечних регіонів.
Допомагатиме в цьому команда Херсонської ОВА. Аби уточнити інформацію та записатися на евакуацію – звертайтеся на «гарячу лінію»:
▪️0 800 330 951;
▪️38 091 481 7845.
▪️фейсбук-сторінка гуманітарного штабу Херсонської ОВА.
Після евакуації вас не залишать наодинці зі своїми проблемами. Ви отримуватимете всю необхідну допомогу!
Евакуація добровільна. Тільки вам вирішувати як убезпечити себе. Влада готова допомогти.