Мурал у Берліні створив художник з Волині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Мурал у Берліні створив луцький вуличний художник Андрій Кальков.Андрій став одним із запрошених художників проекту The Wall – Murals Across Europe and the Middle East, повідомляє Таблоїд Волині. Мурал у Берліні створений у рамках цього проекту в Європі та на Близькому Сході. 10 художників з України та інших країн спільно створюють 5 муралів.

Яскраві та неординарні малюнки художника Андрія Калькова прикрашають стіни різних міст України, а його стиль важко сплутати з якимось іншим. Художник створює «геометричні» малюнки в стилі оп-арт.

«Фреска в Берліні у співпраці з місцевим художником DXTR the WEIRD. У центрі композиції DXTR намалював кубічну квітку соняшника. А на його панелях можна побачити цінності демократії – свободу слова та самовираження, право на освіту, гендерну рівність… Моя частина роботи – це абстрактний футуристичний пейзаж за квіткою. Це наш внутрішній світ, світ нашого розуму і почуттів, бажання поділитися чимось прекрасним з іншими людьми. Мурал є частиною проекту «Стіна», організаторами якого є Катя Тейлор і Порт. за підтримки Українського Інституту – Українського Інституту та Посла України в Німеччині. Дякую всім, чия праця допомогла у його створенні», – зазначив Андрій.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Двоє неповнолітніх потрапили під авто на Рівненщині