Кваліфікованих рибоводів для Хмельниччини готують у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Кваліфікованих рибоводів для Хмельниччини готують у Рівненському навчальному закладі.

Дуальна форма навчання імпонує як роботодавцям, так і безробітним, адже це гарантія максимально ефективного здобуття професійних навичок в умовах реальних виробничих процесів. Рівненський центр ПТО ДСЗ успішно співпрацює із роботодавцями, котрі прагнуть поповнити трудові колективи кваліфікованими кадрами. За дуальною формою навчання заклад готує майбутніх кваліфікованих рибоводів ,робітників сфери послуг, готельно-ресторанного господарства, торгівлі, деревообробки та інших галузей.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Дедалі більш затребуваними на ринку праці стають і кваліфіковані рибоводи. Цих робітників готують на базі Млинівського навчального відділення. З початку поточного року за професією «Рибовод (кваліфікований робітник)» підготували більше 20 фахівців для різноманітних рибогосподарств України. 11 наступних слухачів на навчання скеровують районні підрозділи Хмельницького обласного ЦЗ на замовлення ПрАТ «Хмельницькрибгосп».

Цікавим є і той факт, що на цьому рибогосподарстві уже працюють випускники РЦПТО – вимушено переміщені мешканці Харківщини.  Свого часу випускник Олексій Дрига був головним рибоводом місцевого підприємства. Але це було до війни. З початком окупації чоловікові вдалося на моторному човні вивезти сім’ю. Згодом перебралися  на Хмельниччину, де він продовжив професійну діяльність. Сьогодні рибоводи підтримують комунікації із педагогами та відгукуються на співпрацю.

Навчання нової групи за професією «Рибовод (кваліфікований робітник)» розпочнеться наприкінці листопада і триватиме 6,2 місяця. Здобувши теоретичні знання на базі   Млинівського відділення, слухачі продовжать виробниче навчання і виробничу практику вже безпосередньо на своїх майбутніх робочих місцях у Хмельницькій області. Практиканти будуть задіяні в усіх виробничих процесах, поряд із досвідченими майстрами-рибоводами здобуватимуть сучасні професійні навички і вміння. 

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua