Хмилецький займеться парками (відео)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Олексій Хмилецький, який донедавна працював заступником міського голови Рівного, невдовзі візьметься за нову роботу. Він очолить міське об’єднання парків культури та відпочинку. Про це журналістам «7 днів» розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.

Крім того, пан Хмилецький буде призначений позаштатним радником міського голови, він опікуватиметься житлово-комунальною сферою.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Якби не його вік, то Олексій Хмилецький зі мною працював би до завершення каденції, – наголосив мер. – Але з огляду на те, що законодавство не дозволяє цього, то йому запропонував очолити обєднання парків. Докупимо достатньо техніки необхідної. У нього є відповідний практичний досвід. Думаю, що рівняни відчують, що в парках і скверах буде набагато більше порядку, ніж до цього часу.

Посада заступника міського голови, яку раніше обіймав Хмилецький, наразі вільна. Поки що ці функції виконує інший заступник міського голови – Віталій Герман. Нині тривають перемовини щодо кандидатури нового заступника.

– Це не моє одноосібне рішення. Потрібна підтримка сесії. Ці перемовини непрості, думаю, що десь у середині весни буде новий заступник, – пояснив Володимир Хомко. 

Наталія НИРКОВА

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»