У Острозі відбувся дипломатичний форум

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся Дипломатичний форум. Удруге на платформі закладу вищої освіти одночасно зустрілися українські та іноземні дипломати. Вони представляли 17 країн світу та низку міжнародних організацій.

Дипломати з Афганістану, Болгарії, Бразилії, В’єтнаму, Грузії, Індонезії, Іраку, Киргизії, Конго, Мексики, Молдови, Палестини, Словаччини, Словенії, США, Фінляндії, Франції та України, представники кількох міжнародних організацій, зокрема Представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН в Україні, Генеральний директор проєкту OUTLOOK та організатор фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL Дарія Карякіна та інші гості, ознайомились із новим та історичним корпусами Острозької академії, її Музеєм і раритетами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Співорганізатор Дипломатичного форуму, Генеральний директор Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Павло Кривонос:

“Студенти Острозької академії постійно працюють у нашій організації волонтерами, спілкуються з дипломатами. Для того, щоб створити повну картину про нашу державу, ми обов’язково знайомимо представників дипломатичного корпусу з першим вищим навчальним закладом не лише України, а й Східної Європи. Після сьогоднішнього форуму вони надзвичайно вражені рівнем підготовки студентів, вільним володінням англійською мовою та вмінням ставити актуальні питання”. 

У рамках Дипломатичного форуму також відбувся благодійний концерт камерної музики Назара Плиски-Пасічника (скрипка) та Міколая Пляка (фортепіано).

– Цей дипломатичний форум важливий не лише для Острозької академії, а й для формування позитивного іміджу України загалом. Відродження історичного містечка Острог – це приклад того, як відроджується наша незалежна Україна. Я дуже вдячний Павлу Кривоносу за організацію цієї події, яка дає можливість показати світові духовне і культурне багатство нашої країни, – зауважує ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Марія МАТВІЙЧУК

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»