fbpx

Володимир Хомко: Хмилецький не має права далі обіймати свою посаду (ВІДЕО)

Ми повідомляли, що Олексій Хмилецький іде з посади заступника мера Рівного. Кореспондент газети “7 днів” попросив міського голову Володимира Хомка прокоментувати цю подію:

– Інформація про те, що Олексій Хмилецький залишає крісло заступника міського голови, не нова. Тож не є несподіванкою. Через кілька днів йому виповниться 65 років і, згідно із чинним законодавством, він не має права далі обіймати таку посаду. В мене були дуже хороші стосунки з паном Хмилецьким упродовж всіх років спільної роботи. Не сумніваюся, що вони такими ж залишаться й надалі, незважаючи на те, де ми обоє будемо працювати.

Зате законодавство не забороняє Олексієві Хмилецькому займати посаду керівника комунального підприємства. Тож він буде очолювати одне з комунальних підприємств Рівного. Хочу запевнити всіх, що фізична форма пана Олексія дасть фору будь-якому сорокарічному чоловікові. Тому, повірте, від Олексія Хмилецького ще буде багато користі, бо він справді хороший господарник. Я б навіть сказав, що кращий господарник, ніж теоретик.

Нагадаємо, Олексій Хмилецький, який пропрацював заступником міського голови Рівного майже 14 років, за кілька днів залишить свою посаду. Адже 11 лютого йому виповниться 65. Тобто він досягне вікового цензу, який забороняє обіймати керівні посади в державних установах і органах місцевого самоврядування.

Олексій Хмилецький запевняє, що сидіти, склавши руки, він не збирається:

– Ще не вирішив, чим буду займатися. Але без роботи точно не залишуся. Відчуваю достатньо сил, щоб ще принести користь місту, в якому живу з 1970 року і яке, без будь-якої патетики, дуже люблю. І не тільки люблю, а й завжди намагався зробити свій посильний внесок у його розвиток, будучи депутатом кількох скликань міської ради, пропрацювавши 19 років керівником спецкомбінату, а останні 14 – на посаді заступника міського голови. Не прийміть це як прощання, але хочу щиро подякувати всім, із ким працював пліч-о-пліч упродовж багатьох років.

Отож зачекаємо трохи. Бо він, думаю, захоче кілька днів відпочити, а потім, засукавши рукава, буде й далі працювати на користь громади.

Записав Василь ГЕРУС

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»