fbpx

Зарплату голові Рівненської облдержадміністрації рахуватимуть по-новому

Діліться інформацією з друзями:

Схвалено нову формулу, за якою визначають посадові оклади. Посадові оклади членів Уряду, першого заступника, заступника міністра та голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій залежать від середньомісячної зарплати за квартал у середньому по економіці за наявними статистичними даними.

Зміни внесені до постанови КМУ від 20.04.2016 р. № 304. Зокрема, Прем’єр-міністр України, Перший віце-прем’єр-міністр України, віце-прем’єр-міністри України, міністри отримуватимуть 5 середньомісячних зарплат. Для них, а також їх першим заступникам та заступникам міністрів, головам обласних держадміністрацій скасували надбавки за вислугу років та інтенсивність праці. Премії будуть обмежені 100% посадового окладу.

Переглядатимуть розміри посадових окладів вказаних посадовцям із 1 числа місяця, що настає за місяцем, в якому опубліковано статистичні дані.Матеріальні допомоги для вирішення соціально-побутових питань будуть надаватися: – Прем’єр-міністрові України, Першому віце-прем’єр-міністру України, віце-прем’єр-міністру України, Міністру КМУ та його заступникам, міністру – приймається за погодженням з Прем’єр-міністром України; – першому заступнику та заступнику міністра – приймається за погодженням з міністром згідно з поданням керівника держслужби в держоргані; – головам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій – за погодженням із суб’єктом призначення згідно з поданням керівника держслужби у відповідній місцевій держадміністрації.

Джерело: постанова КМУ від 05.02.2020 р. № 107. Чинна із 22.02.2020 р.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»