fbpx

Новорічні ялинки ще послужать

Новорічно-різдвяні свята завершилися, тож багато хто очищає дім від святкового декору. Іграшки і гірлянди ховають в коробки, а новорічні ялинки виносять до сміттєвих баків. Однак на сміттєзвалище вони не потраплять, а послужать для доброї справи.

Як відомо, вже кілька років поспіль новорічні ялинки зі сміттєвих майданчиків забирають комунальники. Їх використають для опалення.

– Збором та переробкою таких ялинок займаються спеціальні робочі групи, – пояснив заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький. – За Трестом зеленого господарства закріплений мікрорарайон «Північний», за спецкомбінатом – «Ювілейний», за міськшеу – центральна частина міста. У них є спеціальні дробарки, які подрібнять новорічні дерева на тріску. Її використають як пальне для котелень комунальних підприємств. Вони уже 5 років працюють на альтернативному паливі, газу не використовують.

Центральну ялинку демонтували 21 січня. Електрогірлянди передали на зберігання в міськсвітло, а деревину – в Трест зеленого господарства. Тонші гілки подрібнять на тріску, а ділову деревину використають для ремонту лавок у місті.

Наталія НИРКОВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»