Школярі перетворили вірш Лесі Українки на реп-композицію(відео)

Діліться корисною інформацією з друзями:

25 лютого в Україні відзначать 149 років з дня народження легендарної поетеси Лесі Українки. У переддень пам’ятної дати маленькі представники Творчої школи Павла Табакова презентували особливий трек, створений на основі вірша великої української літераторки.

Ще ніхто не робив реп-версії вірша “Мріє, не зрадь”. Та саме ця поезія з творчості Лесі Українки приглянулась талановитим вокалістам зі Львова.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– У кожної людини є мрія, яка веде її по життю. Але не всім і не всі мрії даються легко. Головне – не здаватися, навіть якщо мучать відчай, біль, безнадія, безсонні ночі. Бажання дітей із Творчої школи Павла Табакова неординарно підготуватися до поетичних читань з нагоди дня народження Лесі Українки і перетворило маловідомий вірш славетної української поетеси на реповану композицію, що пробирає до мурах», – прокоментували представники Павла Табакова.

Одразу після того, як пісня зазвучала у стилі реперського треку, чимало школярів проявили бажання взяти участь у записі. Тому викладачам довелось проводити кастинг та обрати 17 дітей, які й постали у ролику. «Мріє, не зрадь» стали тими словами, які талановиті вокалісти точно ніколи не забудуть. Водночас творчість Лесі Українки стала цікавою для підлітків, які тепер читають, експериментують, вигадують і уже самі пропонують створити нові поетично-музичні проєкти.

Джерело: 24 канал

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»