Центр підготовки столярів відкрили на Березнівщині

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині відкрили вісімнадцятий навчально-практичний центр з надсучасним деревообробним обладнанням з професії «Верстатник деревообробних верстатів. Столяр будівельний».

За повідомленням пресслужби управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, новий навчально-практичний центр запрацював 24 лютого у Березнівському районі на базі Соснівського професійного ліцею.

«Рівненщина має потенціал, тому попереду відкриття нових навчально-практичних центрів в області. Ми ставимо високу планку і досягаємо хороших результатів, адже діти, що обрали професійно-технічну освіту гідні найкращого», – розповів заступник міністра освіти і науки України Петро Коржевський.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На облаштування навчально-практичного центру використали 2432,9 тис. грн. Ремонтно-будівельні роботи виконували учні та майстри виробничого навчання ліцею.У навчально-практичному центрі облаштували столярний та меблевий цехи, майстерню ручної обробки деревини, клас для проведення інструктажів з охорони праці, стрічкову пилораму та роздягальню.

«Цей навчально-практичний центр є прикладом того, яким має бути Новий освітній простір для навчання нашої молоді. Україна потребує висококваліфікованих робітничих кадрів, а такі центри за допомогою новітнього обладнання готуватимуть першокласних професіоналів», – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Навчально-практичний центр з професії «Верстатник деревообробних верстатів. Столяр будівельний» також буде використовуватись для підготовки кваліфікованих робітників за суміжними професіями «Столяр меблевик», «Деревообробник будівельний», «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків».

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»