Рівненська школа відзначає столітній ювілей (фото)

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненському НВК №2 “Школа-Ліцей” сьогодні свято, заклад відзначає свій столітній ювілей. До школи завітало чимало поважних гостей.

З вітаннями та подарунками на столітній ювілей завітало чимало поважних гостей: колишні випускники, представники управління освіти, а також перші особи міста. Серед них і міський голова Рівного Володимир Хомко, який у далекому 1972 році закінчив вісім класів саме  в другій школі. 

© Газета “7днів” / Випускники школи 1972 року, один з них Володимир Хомко.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Рідній школі він подарував сучасні підсилювачі та мікрофони, щоб заходи та святкування в альма-матер були озвучені професійно.

Директор Рівнеського НВК №2 “Школа-Ліцей” Андрій Нагорний подякував міському голові за щедрий гостинець та подарував йому “Україно-індонезійський словник”, який уклав також відомий випускник школи Михайло Іжик.

© Газета “7днів” / Володимир Хомко з новим подарунком.

Міський голова жартома пообіцяв, що обов’язково використає словник вже на першій планірці.

Андрій Нагорний привітав присутніх із знаменною датою, подякував вчителям та учням за злагоджену роботу й успіхи в навчанні, а міській владі – за сприяння і підтримку. 

Вітали присутніх і старшокласники, які цього року поповнять ряди випускників другої школи.  На згадку про безтурботне, змістовне дитинство та юність для школи вони подарували дзіночки. 

© Газета “7днів” / Дзвіночки на згадку про шкільні роки.

Звучали й віртуальні слова подяки рідній школі, вчителям за грунтовні знання, що допомогли знайти професійну стежку в житті.

© Газета “7” / Зі словами подяки звернувся випускник школи Роман Кремінський.

Лунало багато гарних вітальних слів на адресу столітньої школи-ювілярки. Учні дарували своє мистецтво чим дивували та захоплювали і гостей, і своїх наступників.

© Газета “7днів” / Святкування було з дивами…

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»