fbpx

Брати наші молодші: бродячий пес, причетний до смерті велосипедиста, прийшов до його будинку. Що сталося далі

Сестра загиблого хлопця сказала, що вони не сердяться на собаку і що це був нещасний випадок, який призвів до смерті її брата.

Нещодавно 21-річний хлопець загинув, намагаючись уникнути зіткнення з бродячим собакою в місті Даванагере в Індії, але те, що сталося потім, може бути сюжетом для оповідання.

Тіппеш помер через важку травму голови 16 листопада.

Через кілька днів пес прийшов до його будинку. Він підійшов до матері загиблого і сперся головою на її руку, і, здавалося, висловлював сум через смерть її сина, Тіппеша, повідомляє The Times Of India.

Його мати, Яшодамма, розповіла про те, як пес висловлював своє «горе».

«Собака намагалася підійти до нашого будинку після похорону, але інші бродячі пси в цьому районі проганяли його. Нарешті пес зайшов в будинок через кілька днів і сперся головою на мою руку. Ми відчули, що собака намагалася передати горе через синову смерть. Зараз пес живе з нами”.

Родич Тіппеша додав, що пес пройшов близько 8 км.

Він розповів:

«Собака продовжував слідувати за транспортним засобом, який перевозив тіло Тіппеша, всю дорогу додому, приблизно за 8 км від місця аварії. Собака була поруч навіть під час похорону біля будинку. Через три дні собака увійшла в будинок. і подружився з матір’ю Тіппеша».

Сестра Тіппеша Чандана написала, що вони “не злі на собаку”. Вона додала, що “це був нещасний випадок, і ми, на жаль, втратили нашого брата”.

Читайте також: Чим відрізняється рафінована олія від нерафінованої