fbpx

Дослідники розвінчали міф про молодих дівчат

Діліться інформацією з друзями:

Британські соціологи вирішили з’ясувати вік, після досягнення якого представниці прекрасної половини людства мають максимальну привабливість.

Для цього вчені провели масштабне соціологічне дослідження, опитавши в його рамках понад дві тисячі жителів Англії чоловічої та жіночої статей. І чоловіки і жінки вважають, що пік жіночої привабливості припадає десь на 30 років.

Тридцять років — це саме той вік, коли жінка, можна сказати, розквітає – впевнена більша частина респондентів. Опитані люди відзначили, що після досягнення 30 років, жінки вже повною мірою освоюють вміння правильно себе подати, а також демонструють досить високий ступінь впевненості в собі. Обидві ці якості, як з’ясувалося, є визначальними для такого поняття, як привабливість в очах інших людей. Привабливість, як вважають учасники дослідження, будується не тільки з природних зовнішніх даних, але і є результатом роботи над собою.

Таким чином, дослідники розвінчали міф про молодих дівчат, які лідирують за привабливістю. Так, з красою юності важко сперечатися, проте більш зрілий вік має свої переваги, що поєднують, зокрема, красу з досвідом.

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію