Є надія, що “Покрова-2020” порадує рівнян

Діліться корисною інформацією з друзями:

Осінь. Отож, час запастися на зиму овочами та фруктами. Рівняни, які не мають рідних у селі, зазвичай скуповуються на сільськогосподарських ярмарках, що традиційно проводяться в місті напередодні свята Покрови.

Як буде в цьому році, коли через карантин запроваджені обмеження щодо скупчення людей? Із цим запитанням редакція «7 днів» звернулася до заступника міського голови Рівного Сергія ВАСИЛЬЧУКА.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Однозначно, хочеться, аби «Покрова-2020» відбулася, – каже Сергій Миколайович. – В тому числі й біля ПК «Хімік». Бо започатковані два роки тому з моєї ініціативи та за підтримки голови Асоціації фермерів і приватних землевласників України в Рівненській області Андрія Кузьмича сільськогосподарські ярмарки отримали дуже схвальні відгуки мешканців мікрорайону «Ювілейний». Адже, погодьтеся, одна справа – довезти мішок-другий картоплі чи капусти, куплені в центрі, і зовсім інша – неподалік від дому. Треба було лише бачити ті торги, які нагадували велелюдне свято. Живі потоки покупців із габаритними сумками і «кравчучками» уже з самого ранку зливалися звідусіль до, здавалося, нескінченних рядів, багатих на асортимент аграрної продукції імпровізованих прилавків.


На Дубенщині відбудеться народне свято у новому форматі

Рік роботи голови ОДА Віталія Коваля: протидія пандемії світового масштабу, Рівненщина з грошима та новими школами


Як буде цього разу, коли заборонені будь-які велелюдні заходи? Зараз складно відповісти на це запитання, бо існує заборона на проведення вуличних ярмарків. Та й фермери остерігаються брати участь у таких торгах, щоб, бува, їх не оштрафували за порушення карантинних обмежень. Отож, над цим і «сушимо» голову, ведемо перемовини з компетентними службами, розглядаємо всілякі пропозиції та варіанти. Як аргумент на користь проведення на Ювілейному «Покрови-2020» – по суті бездоганна локація – широка дорога в парку «Хімік». Тут, по-перше, достатньо місця, щоб без проблем розмістилася понад сотня фермерів і виробників сільськогосподарської продукції з їхнім товаром. А, по-друге, простір дозволяє забезпечити встановлену санітарну відстань між людьми. Не кажу вже про те, що на цій території немає потреби перекривати рух транспорту, що створює певні проблеми.

Та головне, як на мене, – треба подбати про людей. Вони ж повинні запастися на зиму необхідними овочами. А де це ще можна зробити так зручно і вигідно, як не на сезонному сільськогосподарському ярмарку, де представлений широкий вибір продукції за цінами виробника? Сподіваюся, що нам вдасться знайти компромісне рішення: аби й карантинні вимоги не порушити, і людей задовольнити.

Записав Василь БУСЬКО

Постійно бути в курсі новин вам допоможе наш Telegram