fbpx

Майже півтори тисячі рівненських поліцейських забезпечуватимуть порядок на виборах

У зв’язку зі стартом виборчого процесу з 5 вересня і з метою здійснення цілодобового моніторингу оперативної обстановки в Рівненській області, організації реагування на її зміни ситуаційний центр поліції області переведений у позаплановий режим роботи. Про особливості діяльності упродовж періоду виборчох кампанії поспілкувалися правоохоронці, представники громадянської мережі «ОПОРА» та Рівненської обласної територіальної виборчої комісії.

«На території області утворено 69 територіальних виборчих комісій та 1001 — дільнична виборча комісія, — повідомив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан СТРЕЛЬБІЦЬКИЙ. — На забезпечення публічної безпеки та порядку буде залучено 1415 працівників поліції».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Крім того, до 18 вересня будуть проведені попередні обстеження приміщень територіальних виборчих комісій щодо відповідності їх вимогам законодавства.

Регіональний координатор за виборами у Рівненській області громадянської мережі «ОПОРА» Андрій ТОКАРСЬКИЙ зупинився та обговорив із поліцейськими типові порушення виборчого законодавства, правила ведення передвиборчої агітації. Крім того присутні проаналізували вчинені на території Рівненської області адміністративні та кримінальні правопорушення.

Джерело: відділ комунікації поліції Рівненської області

 

%d блогерам подобається це: