fbpx

Українські прикордонники посилено охороняють кордон із Білоруссю

Державна прикордонна служба України продовжує проводити посилені заходи безпеки на кордоні з Білоруссю. Станом на неділю, 13 вересня, ситуація там залишається стабільною та контрольованою.

Про це інформує ДПСУ.

Протяжність ділянки білорусько-українського кордону складає більш ніж 1 тис. км. Він проходить в межах 5 областей (у тому числі й Рівненської).

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Повідомляється, що заходи тривають, перш за все, аби запобігти правопорушенням та не допустити будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій, зокрема незаконного перетинання кордону групами осіб.

Там наголосили, що відомство має достатньо ресурсів, щоб забезпечити надійну охорону кордону. Зокрема, до охорони залучені додаткові резерви, включаючи підрозділи ДОЗОРу та Кінологічного навчального центру.

Окрім цього, проводиться безперервне патрулювання прикордонними нарядами зі службовими собаками, ведеться спостереження з технічних постів, застосовуються засоби спостереження, автомобільний та авіаційний транспорти.

Зазначається, що повітряний контроль над кордоном забезпечується силами прикордонної авіації та за допомогою безпілотних літальних апаратів. На водних ділянках кордону додатково застосовуються катери Safe Boat 27.

ДПСУ збирає всю інформацію, яка є та може впливати на стан охорони державного кордону. Там використовують оперативно-розшуковий блок, дільничних інспекторів прикордонної служби, а також збільшили кількість прикордонних нарядів.