fbpx

Яке місце в житті відомих чоловіків Рівного займають жінки?

Діліться інформацією з друзями:

Хоча Господь і створив Адама першим, без жінок і чоловіків не було б нині на землі. Вони не тільки дарують людству життя, а й опікуються ним з притаманною матерям любов’ю та турботою. Яке місце в житті чоловіків займають жінки? З таким запитанням ми звернулися до відомих у Рівному чоловіків. І ось що почули.

Сергій Васильчук, заступник міського голови Рівного:

– Усе моє життя протікає переважно у жіночих колективах. От взяти, для прикладу, інженерно-економічний факультет Київського технологічного інституту харчової промисловості, який із відзнакою закінчив у 1993 році. У нас (принаймні тоді) навчалося дві групи економістів, з яких лише 12 – хлопці. В гуртожитку теж в основному дівчата. Далі (вже на роботі) по суті нічого не змінилося. Бо коли працював з 1995 по 2003 рік на посадах головного спеціаліста бухгалтерії та головного бухгалтера ВАТ «Рівнеазот», теж переважали жінки. Більшість їх і зараз у підпорядкованих мені управліннях економіки, праці та соціального захисту. Зрештою, жінки і вдома переважають – живу з коханою дружиною та улюбленою донькою.

Відтак, глибока повага до так званої слабкої половини людства, яка насправді є сильною, у мене закладена, мабуть, на генному рівні. Тому, хто і що не казав би про 8 Березня, надаючи йому політичного відтінку, для мене воно було і залишається святом жінок. Свято, на яке вони, по праву заслуговують.

Отож вітаю вас, любі жінки, зі святом весни, чарівності, краси і ніжності! Бажаю вам піднесеного весняного настрою, лагідних чоловічих обіймів, фінансової стабільності та достатку, яскравих вражень і світлих усмішок, миру та затишку в родинах. Залишайтеся завжди неповторними, ніжними і теплими! Щастя вам, радості й удачі повсякчас і в усьому!

Сергій Шевчук, начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту:

– Хотілося б, щоб кожен день було свято, щоб ми жили у мирі, при здоров’ї. Нині існують різні версії про походження свята 8 Березня, є різне ставлення до нього, але ми всі виросли з розумінням, що цей день – святковий. У мене він асоціюється з весною, красою. Моє оточення здебільшого жіноче, тому цей день святкую, дарую квіти і компліменти. Насамперед мамі, дружині, донечкам, і звісно, колегам. Для найближчих роблю приємні сюрпризи. Вважаю, якщо буде більше позитиву, то й життя ставатиме кращим. 

Олег ШРАМ, головний лікар ЦПМСД «Центральний»:

– Медичними закладами зазвичай керують чоловіки, зате більшість (близько 90 відсотків працівників) – жінки. Наш ЦПМСД «Центральний» – не виняток. Тому жінки для мене були і залишаються не просто чудовими лікарями, медсестрами, молодшим медперсоналом. Вони насамперед – матері, кохані, дочки, внучки, які прикрашають життя будь-якого чоловіка. Відтак уклінно дякую їм за все хороше, що вони роблять для нас, сильної половини людства. І, безумовно, вітаю всіх жінок із чарівним святом весни та любові!

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»