Гості не дозволили рівненській “Регіні” сподіватися на успіх

І в повторному матчі волейбольної Суперліги рівненські уболівальники отримали чимало приємних емоцій – хоча й наша «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» поступилася одноосібному лідеру чемпіонату, каменському «Прометею».

Щоправда, «прометеївки» дуже впевнено  розпочали суботню гру – очевидно, їхній наставник Андрій Романович достатньо серйозно мотивував їх на гру з рівнянками. Дві перші партії гості виграли  -25:16 і 25:12. Здавалося, і в третій партії у них не буде проблем з господарками. Однак «Регіна» думала по іншому. Раз за разом зал «вибухав» оваціями – наші на рівних змагалися з беззаперечним фаворитом Суперліги. Був момент, коли рівнянки вигравали 18:15.

Та досвідчений наставник гостей, маючи в своєму розпорядженні дюжину рівноцінних гравців, зумів переламати хід зустрічі. Гості взяли поспіль чотири очки і вже не дозволили господаркам сподіватися на успіх. Отож, 25:20 – і ті ж 3:0 на користь «Прометея».

Наступних вихідних наші їдуть до Южного, де зіграють з «Хіміком», а через два тижні приймають запорізьку «Орбіту».

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»