fbpx

У Рівному навчаються бухгалтери з Ужгорода

31-річна Тетяна Бичка із Ужгорода серед найпроблемніших моментів навчання називає …дорогу, а дистанційне навчання вважає відмінною комунікацією. Жінка має чималий трудовий досвід: працювала викладачем математики, економістом, фахівцем діловодства, спеціалістом ОДА… Проте ситуація змінилася, і довелося шукати нову роботу. В  Ужгородському міському центрі зайнятості без вагань відгукнулася на пропозицію навчатися на бухгалтерських курсах у Рівному. У групі, де навчалася пані Тетяна, були представники різних галузей: продавець, менеджер, завскладом, економіст банку, працівник митної служби, молода мама після декрету та інші. В умовах карантинних обмежень «шлях до науки» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості для усіх них виявився особливим.

Бухгалтерія – це не лише папери і цифри, це справжня наука про фінанси. А ще – це алгоритм ефективного розвитку будь-якого бізнесу.

У Рівненському центрі ПТО ДСЗ  готують справжніх віртуозів-фінансистів. За короткий (2 місяці) термін безробітні, які не завжди володіють відповідними знаннями, разом із досвідченими педагогами долають насичений курс «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» та стають кваліфікованими фахівцями.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Сьогодні  на підсумковому занятті  слухачі продемонстрували відмінні знання, підтвердивши кваліфікацію бухгалтера. Викладач Руслана Харковець коментує: «На заняттях ми опанували складні бухгалтерські програми, навчилися адаптувати їх до конкретних видів діяльності, здобули важливі навички роботи». Карантин вніс свої корективи у формат навчання. Здебільшого група працювала на платформі Skype і з нетерпінням чекала на очне навчання.  11 слухачів – бухгалтерів із вдячністю згадують навчання, адже викладачам доводилося проявляти терпіння і розуміння, а їм неабияку увагу і наполегливість!


Всиновлення трійні – казка чи реальність

Загальнобудинкові лічильники в кожен дім: що це означає для споживачів


Заступник директора Рівненського центру ПТО ДСЗ Руслана Бодренко налаштовує випускників на оптимізм і впевненість у власних силах. «Сподіваюся, посвідчення про професійне навчання стане початком нового успішного шляху. Приємно, що наші випускники гідно працюють на відповідальних ділянках, демонструючи відмінні знання бухгалтерії. Щиро бажаю, щоб улюблена  робота приносила задоволення і забезпечувала добробут!». Руслана Володимирівна в урочистій обстановці вручила документи державного зразка тепер уже кваліфікованим бухгалтерам. Старший майстер, куратор групи Віктор Красовський у напутньому слові випускникам наголосив, що навчальний заклад завжди відкритий і готовий сприяти подальшій професійній освіті усіх охочих.