fbpx

У Рівному демонтують незаконні автокави і АЗС

Понад 70 незаконно встановлених тимчасових споруд планують демонтувати в Рівному. Цього разу комунальники приберуть не лише гаражі у дворах багатоповерхівок. В поле зору потрапили автокавʼярні та незаконні АЗС (споруди контейнерного типу).

Рішення про демонтаж 73 незаконно встановлених тимчасових споруд ухвалили на засіданні міськвиконкому 21 січня.

Отже підуть під знос 8 автокавʼярень і тимчасових споруд, де продають харчі. Зокрема, на вулиці Гоголя (біля пішохідного мосту), Соборній (біля будинку 277), Чорновола (поблизу облспоживспілки), Базарній, Гайдамацькій (поруч із дитячою поліклінікою). Гаражі в дворах багатоповерхівок потрапляють у список на демонтаж після звернення мешканців. А от незаконні міні-АЗС потрапили в поле зору комунальників після звернення поліції. Нагадаємо, нині в області триває кампанія з протидії таким закладам. Тож у Рівному демонтують 14 незаконних заправок, які складаються з паливного резервуару і роздавальної колонки. Зокрема, на вулицях Млинівській, Павлюченка, Курчатова, Білій, Київській, Шухевича, Соборній, Сірка та Гагаріна.

– Поліція звернулася до нас із проханням про допомогу в цій справі, – прокоментував міський голова Рівного Володимир Хомко. – Такі об’єкти можуть бути небезпечними, бо торгують пальним. Загалом це правильна робота – демонтувати незаконні споруди, її потрібно робити. А ще потрібне відповідне законодавство, яке б передбачало серйозне покарання для того, хто їх ставить, великі штрафи. Лише тоді це явище зникне.

Наталія НИРКОВА

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»