fbpx

Тумби Моріса привчають рівнян до рекламної культури (відео)

«Ні» хаотичній рекламі на будинках, стовпах та інших непередбачених для неї місцях сказали у Рівному. І, роблячи послідовні кроки до наведення порядку в цій сфері, запропонували кожному охочому розміщувати свою рекламу чи оголошення у прийнятний спосіб.

Досі, не порушуючи правил благоустрою, розмістити оголошення в місті можна було на дошках біля під’їздів житлових будинків чи на спеціальних щитах. І ось дійшла черга до встановлення рекламних тумб.

Торік відповідний проєкт Громадського бюджету Рівного загальною вартістю 1 мільйон 200 тисяч гривень авторства Олени Хомич набрав необхідну кількість голосів рівнян і переміг у конкурсі. У травні цього року члени міської архітектурно-містобудівної ради визначилися з варіантом моделі рекламної тумби. Зупинилися на так званій колоні Моріса.

Отож цими днями у велелюдних місцях міста з’явилися перші із 32 передбачених проєктом рекламних тумб вартістю майже 35 тисяч гривень кожна. Висота конструкцій – 3 метри, ширина – 1 метр. Такі ж колони, як у Парижі, де вони вперше з’явилися, яких тепер багато по всій Європі та й в інших містах України.
За порушення правил розміщення реклами передбачено штраф від 850 до 1700 гривень. А місяць тому, нагадаємо, управління ЖКГ запровадило «нудний» автододзвін за номерами недобросовісних рекламодавців, аби ще й таким чином відбити в них бажання захаращувати місто рекламним сміттям. І його одразу стало помітно менше.

Марія КОРНІЙЧУК

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»