fbpx

Рівнян запросили попрацювати гуртом… на Стрітення?

Діліться інформацією з друзями:

З ініціативою попрацювати гуртом задля спільної справи виступив громадський активіст Юрій Ойцюсь. У соцмережі він запросив рівнян вийти на толоку, щоб прибрати від сміття та непотребу територію Городища – місця майбутнього скансена “Гододище Оствиця”.

Юрій Ойцюсь:

Почали роботи по розчистці, роботи вистачає, але вже що не тупцяємо на одному місці ) Не вистачає техніки, дробилка на щепу зараз на рівні мрії ) До речі, в суботу 15 лютого робимо толоку, потрібні люди з руками, сокирами, граблями, пилами.

Така ініціатива у деяких користувачів соцмережі викликала спротив. Оскільки 15 лютого православні християни відзначають Стрітення Господнє. Тож час для толоки вибраний невдало.Втім, чимало людей запитують з чим приходити? На що активіст відповідає: “Беріть граблі і сокири! Треба вирубувати хащі, громадити гілля та збирати пляшки після місцевих гультяїв!”

Юрій Ойцюсь каже, що нікого не змушує. Вийти на толоку – справа добровільна. Хтось може прийти і після служби Божої, робота для всіх знайдеться!

Нагадаємо, що Юрій Ойцюсь є автором проекту створення у Рівному етнографічного комплексу – музею-скансену “Городище Оствиця”. Його планують створити на Городищі, неподалік Басівкутського озера у Рівному.

Першим “діючим” експонатом майбутнього музею став власноруч виготовлений “Дракар Гунгнір” – історична реконструкція прадавнього човна.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»