fbpx

Рівненським школярам весняні канікули скоротять?

Діліться інформацією з друзями:

Високий рівень захворюваності на вірусні інфекції та грип став причиною запровадження карантину в школах Рівного. Незаплановані «вихідні» тривають уже другий тиждень. Це може позначитися на тривалості весняних канікул, – наголошують в управлінні освіти.

Як відомо, цього річ навесні школярі мали б відпочивати двічі: з 9 до 15 березня та з 17 до 24 квітня (великодні канікули). Однак карантин вносить свої корективи. Тож ймовірно перша частина весняних канікул (у березні) буде робочою.

– Відпрацювати навчальну програму потрібно, – роз’яснила заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик. – Законодавство дозволяє управлінню лише надавати рекомендації з цього приводу, а кожен навчальний заклад визначатиме на свій розсуд, як відпрацьовувати пропущені дні. Чи методом ущільнення програми: об’єднання тем, вивчення матеріалу блоками, інтенсифікація навчального процесу, чи за рахунок канікул. Однак. Карантин триває вже другий тиждень, тож, імовірно, весняні канікули скоротять. Швидше за все, залишаться великодні вихідні, а в березні школи працюватимуть без канікул. Перед ухваленням рішення адміністрації шкіл будуть радитися з батьками і педагогами. Опитування з цього приводу ми не робили, в наступну середу буде велика нарада освітян, тоді більше на цю тему поспілкуємося. Про відпрацювання по суботах наразі не йдеться.

Нагадаємо із 5 лютого в міських школах ввели карантин на тиждень. А 11 лютого – його продовжили ще на тиждень, адже захворюваність на грип та ГРВІ не зменшилася. Через респіраторні інфекції та грип минулого тижня до лікарів звернулося 2398 рівнян. Більш як тисяча з них – школярі.

Наталія НИРКОВА

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»