fbpx

У Рівненському центрі профтехосвіти вибрали новий профспілковий комітет

Діліться інформацією з друзями:

На зборах трудового колективу у Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості обрали новий склад профспілкового комітету.

10 лютого відбулися збори трудового колективу Рівненського центру профтехосвіти – присутніх у залі засідань навчального відділення на вул. Пирогова,8. А також – колеги з навчальних відділень на скайп зв’язку.

Директор РЦПТО ДСЗ Володимир Псюк оголосив тему та порядок проведення зборів. Першим питанням було обговорення роботи директора та напрацювання пріоритетних напрямів діяльності навчального закладу.

Далі заслухали звіт голови профспілкової організації РЦПТО Тетяни Галушук. Підбивши підсумки роботи профспілки за минулий період, вона оголосила про складання своїх повноважень на цій ниві.

Директор разом із колективом подякували за самовіддану роботу, насичене профспілкове життя колективу та запропонував нову кандидатуру і новий склад профспілкового комітету (представники практично усіх навчальних відділень РЦПТО).Одноголосним рішенням (1-утримався) було схвалено кандидатуру голови профспілкової організації Олександра Сидорця – завідувача Олександрійського навчального відділення РЦПТО. Новообраний керманич профспілки наголосив, що це відповідальне і непросте завдання, тому робота буде активною, вимагатиме нових спільних зусиль.

Під час загальних зборів трудового колективу.

Присутня на зборах заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок подякувала колективу навчального закладу за сумлінну працю і переконливі показники роботи у 2019 році.

Вона наголосила на нових форматах роботи,  один з яких – активне використання кейс-методу у створенні бази актуальних компетенцій, за якими навчальний заклад зможе оперативно навчати безробітних для потреб роботодавців.

Усі присутні на зборах одноголосно підтримали  оновлений курс роботи навчального закладу в поточному році.

Діна МАЗУРКЕВИЧ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»