fbpx

Школи Рівненщини призупиняють навчання на карантин

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині деякі навчальні заклади призупинили навчання через оголошений карантин, у зв’язку з поширенням ГРВІ та грипу. Найбільше учнів захворіло у Костопільському, Корецькому та Острозькому районах. Тут навчання призупинили 8 освітніх закладів. Ще 24 школи Рівненщини навчальний процес тимчасово призупинять з понеділка.

У Корецькому районі вже призупинили навчання у  Великомежиріцькому ліцеї, Копитівському та Світанівському навчально-виховних комплексах. У Малолюбашанській ОТГ учні тимчасово не навчаються у Мащанському ліцеї, Малолюбашанській гімназії, також залишаються вдома вихованці дитячого садочка “Загадка”, що в селі Маща. Тимчасово не ходять на навчання учні Борівської школи, що у Зарічненському районі. Також, як ми повідомляли раніше, навчання  призупинили у Острозькому НВК.

Вже з понеділка, 27 січня, навчання призупинять у всіх закладах загальної середньої освіти Костопільського району – 22 школи. Учні Острозької ЗОШ №1 та Острозької ЗОШ № 3 також не ходитимуть на навчання.

«Батькам треба бути дуже уважними і за перших ознак грипу не чекати, поки минеться або організм поборе інфекцію, а якомога раніше звертатись за медичною допомогою. Найкращий засіб захистити свою дитину це зробити вакцинацію проти грипу», – зазначив завідувач відділу інфекційних хвороб та організації епідеміологічних досліджень Рівненського обласного лабораторного центру Віктор Мороз.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»