Вдруге за неповний тиждень рівненські футзалісти зустрілися зі столичним ХІТом

Цього разу – у черговому турі чемпіонату. І знову, як і в кубковому матчі, МФК “Кардинал-Рівне” програв. Хоча й першим відкрив рахунок – на 8–ій хвилині Роман Горпинич реалізував пенальті.

Надалі ж ініціативою володіли господарі, які до перерви забили ще чотири м’ячі – двічі Євген Жук, по разу – Дмитро Шамлі, Орест Боргун і Олександр Педяш.

На це рівняни відповіли влучним ударом Павла Концеби вже на 20–ій хвилині. Варто зазначити, що за дві жовті картки майданчик вже на12-ій хвилині залишив Володимир Поночовний, чим підвів команду.

Адже більшістю тут же скористалися господарі. А після перерви кияни і зовсім декласували рівнян – Жук і Шамлі забили ще по одному голу, а Олександр Колесников довершив справу ударом зі штрафного практично з центру майданчика.

Отож, 2:8 – болючий удар по самолюбству рівненського клубу. Щоправда, його турнірне становище не змінилося. У неділю, 16 лютого, рівняни приймають аутсайдера, одеський “Епіцентр К Авангард”.