fbpx

Рівненська ОДА продовжує співпрацю з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців

Нагальні потреби ВПО, можливості області для прийому нових людей, підготовка до опалювального сезону та проєкти на 2024 рік.

Такі питання обговорювали на зустрічі у Рівненській ОДА із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

«Серед багатьох міжнародних організацій, з якими ми маємо співробітництво, хочу виокремити саме вашу. Ви працюєте за принципом: зустріч – виконана справа. Дякую за якісну та злагоджену співпрацю з під час кожного візиту до Рівненщини», – звернувся до представників міжнародних організацій Віталій Коваль.

Під час зустрічі йшлося про актуальні напрями спільної роботи в найближчому майбутньому. Це, перш за все, нагальні потреби ВПО. Зокрема, це – поліпшення умов побуту в місцях компактного проживання, облаштування простору нових місць, у тому числі в геріатричних інтернатах.

«У разі потреби ми займатимемося евакуацією людей з Харківщини. Рівненська область визначена як партнерська. Особливо це стосується людей похилого віку, які проживають в геріатричних закладах. На Рівненщині не вистачає подібних установ і ми вже почали роботу щодо створення нових місць та доукомплектації існуючих закладів», – повідомила керівниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорєва.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У межах зустрічі керівник області Віталій Коваль вручив голові Офісу Представництва УВКБ ООН в Україні Раяну Маршалу почесну відзнаку Головнокомандувача Валерія Залужного – за сприяння війську.

Рівненська ОВА

Читайте також: В Рівненські області 9 вересня розпочинається сертифікація для вчителів-предметників