fbpx

Квадроцикл, 100 літрів огірків та Starlink

У громадах на Рівненщині продовжують підтримувати ЗСУ.

Так, мешканці Карпилівки Рокитнівської громади купили у складчину квадроцикл з причепом для військових.

Квадроцикл і причіп.

На схід у частину, де служить військовослужбовець з цього села, техніку доставили Рокитнівський селищний голова Григорій Таргонський і волонтер Володимир Бричка.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

100 літрів огірків засолили й передадуть на фронт гощанські волонтери. Цього разу постарались Володимир Чорноус, Володимир Заїка, Петро Власюк, Олег Кучер, працівники Гощанської селищної ради Оксана Чучман та Сергій Іванюченко.

Соляться огірочки.

Допомогу на понад один мільйон гривень атомники РАЕС передали військовим. Три квадрокоптери, чотири прилади нічного бачення, три далекоміри, дві системи супутникового зв’язку Starlink та автомобіль – на загальну суму понад один мільйон гривень – атомники передали військовим цими днями. Це вже третя партія допомоги, придбана за кошти, які працівники Рівненської АЕС в межах трьох відсотків від своїх посадових окладів відрахували на підтримку захисників у серпні.

Для ЗСУ у Вараші донатять навіть на дитячому блокпосту. Діти з Енергодару, які проживають у місті атомників, разом з місцевими збирають кошти для ЗСУ. До Вараської міськради знову принесли кошти до благодійної скриньки. Їх надонатили на дитячому блокпосту.

Діти донатять на ЗСУ.

«Жителі Вараша Максим і Любомир та Кирил, що з батьками приїхав з Енергодару, а також Світланка, яка не захотіла фотографуватися, облаштували у своєму дворі блокпост, зупиняють машини й пропонують донатити для ЗСУ. А також продають патріотичні сувеніри, виготовлені власноруч. Зараз хлопці розмірковують над тим, щоб збирати кошти на джип для військових», – розповіли у Вараській міській раді про юних волонтерів.

Рівненська ОВА

Читайте також: США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на суму $175 млн