fbpx

СБУ на Закарпатті викрила «рускомірного» настоятеля УП (мп), який виявився кумом Оксани Марченко

СБУ задокументувала злочини настоятеля одного із храмів Хустської єпархії УПЦ (мп) Віталія Хромея. Він підтримує ідеологію «русского міра», є прихильником «радикального русинства».

Як повідомляє Оперативний ЗСУ, 24 лютого 2022 року він у своїх соцмережах публікував звернення патріарха кіріла і неодноразово висловлював антиукраїнські погляди. Також репостив дописи місцевих депутатів ОПЗЖ і навіть Шарія. Більш того, Хромей любить облачатись у священичу одежу з двоголовими орлами.

Під час проведення обшуків правоохоронці виявили брошури та книги, які виправдовують збройну агресію росії проти України та заохочують ідею насильницького захоплення території інших держав.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Було виявлено й роздруківки з текстами пісень, у яких прославляють подвиги російських загарбників та публікаціями молитов зі згадками патріарха рпц кіріла гундяєва.

Вишенькою в історії цього персонажу є те, що він з дружиною Віктора Медведчука хрестив дитину депутата Закарпатської облради (ОПЗЖ) Івана Чубирка, який був активним учасником т. зв. Антимайдану в 2013-2014 рр. Тепер агенту в рясі світить до 5 років з гратами.

Фото: Оперативний ЗСУ і МВС України.

Читайте також: Рівненський підприємець збував незаконно виготовлені вейпи