fbpx

Опалення для рівнян знову дорожчає?

Діліться інформацією з друзями:

Поки рівняни обговорюють лютневі платіжки за опалення, пройшла не поміченою постанова НКРЕКП від 14 січня 2020 року за номером 88, яка стосується вартості послуг Рівнетеплоенерго. 

У ній йдеться про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання Товариству з обмеженою відповідальністю «Рівнетеплоенерго». У документі зазначається, що регулятор затверджує для Рівнетеплоенерго тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення. Відтак:

тариф на теплову енергію – 1582,40 грн/Гкал (без ПДВ)

за такими складовими:

  • тариф на виробництво теплової енергії – 1182,04 грн/Гкал (без ПДВ);
  • тариф на транспортування теплової енергії – 398,54 грн/Гкал (без ПДВ);
  • тариф на постачання теплової енергії – 1,82 грн/Гкал (без ПДВ);


Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора:16.01.2020.

Якщо зробити деякі арифметичні дії, тобто додати 20 % ПДВ, ми отримаємо 1898.88 грн. 

У рахунках, які надійшли рівнянам за лютий 2020 року поки стоїть стара ціна 1795.53 грн. На сайті Рівнетеплоенерго теж поки “висить” старий тариф. Тож чи змінилися вартість опалення для рівнян? І чи в рахунках старий тариф це знижка на опалення, яку нам так обіцяли?

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»