fbpx

Кого гріє холодний теплоносій в Рівному? (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

Опалення та його вартість не залишає верхніх позицій в рейтингу дописів в соціальних мережах. То на сторінках Фейсбука жаліються про високу вартість опалення за січень, на інших – скаржаться на холодні батареї. Сьогодні ж мова пішла ще далі – мережі обговорюють холодний теплоносій.

Вже з самого ранку рівняни отримали відео від одної голови ОСББ про те, як працює система опалення в одному з будинків Рівного. Вона розповідає, що сьогодні їй зателефонували зранку мешканці і повідомили, що в квартирах дуже холодно і спитали: чи може щось сталося.

Коли голова ОСББ прийшла в теплопункт, то з’ясувалося, що в будинок подається теплоносій +34 градуси С. При тому що автоматика, яка встановлена в теплопункті будинку “вимагає” +44. Температура ж повітря надворі тоді, коли знімалися показники, становила +3 градуси тепла. Об’єм же теплоносія, який пройшов по трубам будинку, дуже завищений.

Нагадаємо, що в формулі підрахунку Гкал, за які ми платимо, беруть участь дві складові. Це різниця температур на вході та виході з будинку, та об’єм теплоносія, який пройшов по трубам. 

Рівняни почали обговорювати цей випадок у мережі:

Мова проте,що є температурні норми подачі тепла та тиску,а по факту вони значно занижені

 

Мова про те, що в опалювальний період подача не може бути нижче 40 ° 

З огляду на температурний режим цієї зими – 30-35грн за м. кв. в квартирах, а є й будинки де всі 50, принаймні зі слів власників “щасливих” платіжок, то це вже всі межі перейдено! А самі вершки цієї ситуації – люди шукають відповідей у голів ОСББ, у відповідальних за тепловий лічильник!!

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»