Міський бюджет – це не строката торба

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Бюджетний процес у Рівному відбувається максимально відкрито та прозоро. На цьому наголосив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук сьогодні під час публічного звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік.

Це підтверджується визнанням та подяками на різних рівнях.

– Місто Рівне займає друге місце в Україні за показником прозорості бюджетного процесу, – повідомив Сергій Паладійчук. – Наше місто одне з кращих в Україні щодо показника формування і приросту бюджету і відсутності боргових зобов’язань які потребують додаткових коштів на його утримання і обслуговування.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

На його думку, така якість роботи пов’язана з високою кваліфікацією та професіоналізмом працівників міського управління бюджету та фінансів. І, звісно ж, із позицією керівника управління, який організовує їхню роботу. Сергій Паладійчук наголосив, що така ситуація – не в усіх містах України.

– У суспільстві існує такий стереотип, що міський бюджет – як велика строката торба, з якої кожен може щось собі дістати. Насправді формування бюджету, його наповнення та розподіл цих коштів – це дуже зарегламентований, відповідальний процес. Тут не може бути вольностей та емоцій. За усім цим слідкують принаймні 6 правоохоронних і контролюючих структур, які помітять і не пропустять навіть найменше порушення, – підкреслив Сергій Паладійчук.  

Водночас начальник міського управління бюджету та фінансів Віктор Шульга додав, що будь-який рівнянин може отримати інформацію про бюджет на сайті міської ради (про надходження та витрати). Оновлення відбуваються щодекадно, щомісячно і щоквартально.

Наталія НИРКОВА

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: