Бюджет-2020 дає надію на розвиток міста

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Як Рівне житиме в 2020 році – вирішували сьогодні на сесії міської ради обранці рівнян, обговорюючи і голосуючи за бюджет. Цьому передували тривалі дискусії та узгодження в комісіях і на фракціях. Яким же буде головний фінансовий документ міста і на що підуть доходи міської скарбниці, нашій газеті розповів секретар Рівнеради Сергій ПАЛАДІЙЧУК:

– Бюджет 2020 року, прийнятий на сесії міської ради, дає хороший привід для оптимізму, особливо міським бюджетникам. Адже ми передбачили зростання зарплат для них у межах від 12 до 14%. Це випереджає інфляцію. Тобто якщо економіка держави та міста не матиме суттєвих катаклізмів, то містяни матимуть збільшення доходів. У цілому бюджет-2020 не гірший від цьогорічного. Закладаються кошти на розвиток, благоустрій міста, придбання обладнання. Передбачили кошти на облаштування всіх медзакладів технічним забезпеченням, аби з другого кварталу 2020 року вони могли повноцінно втілювати наступний етап медреформи і працювати за моделлю «гроші ходять за пацієнтом».

Позитивне і те, що заклали кошти на пільгові перевезення громадським транспортом. Як і кілька останніх років, оплатимо проїзд наших пенсіонерів до садових ділянок (компенсація для обласного бюджету – ред.).

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Наявні цифри дають можливість говорити про перспективу подальшого розвитку міста. Не були розподілені вільні залишки і бюджет розвитку, це дуже важливі статті. Плануємо розглянути ці питання в лютому, після консультацій та нарад. Тож бюджетний процес триває.

Наталія НИРКОВА

Діліться корисною інформацією з друзями: