fbpx

Що рівнянам необхідно знати про верифікацію даних в Електронному кабінеті водія?

Діліться інформацією з друзями:

З моменту презентації у лютому застосунку «Дія» та  послуги з верифікації даних в Електронному кабінеті водія, до сервісних центрів МВС надходили питання, що стосуються невдалих спроб користувачів провести уточнення даних в Електронному кабінеті водія.

Лише до регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області надійшло 1189 заяв на уточнення даних. Всього ж в Україні станом на початок березня надійшло понад 145000 заяв на уточнення даних, з яких були опрацьовані 80%. 

Як результат – кожна третя верифікація даних посвідчення водія та кожна четверта верифікація даних свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – успішні.

Що ж не так з іншими заявами на верифікацію, які були відхилені?

Основні причини відмов у верифікації:

  • громадянин некоректно заповнив заяву на верифікацію (невірно заповнив необхідні поля, додав неякісні сканкопії або файли не тих документів);
  • громадянин намагається верифікувати підроблений документ;
  • інформація в документах не співпадає з даними в державних реєстрах (наприклад, особа змінила прізвище/місце реєстрації, але не обміняла посвідчення водія та/або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу);
  • документа заявника, що потребує верифікації, немає в державному реєстрі (наприклад, це може стосуватись окремих документів, виданих до 2013 року);
  • подача документів іншої особи (наприклад, чоловік здійснює спробу з власного електронного кабінету водія верифікувати дані для дружини).

Якщо причина відмови у верифікації ваших даних відноситься до однієї з перелічених вище радимо звернутися до будь-якого сервісного центру МВС. З контактами  територіальних сервісних центрів МВС ви можете ознайомитись на сайті регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

РСЦ МВС в Рівненській області