fbpx
Кваліфіковані касири

Кваліфіковані касири ПОУ приступають до роботи на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Кваліфіковані касири пройшли державну кваліфікаційну атестацію. Слухачі були скеровані на навчання за професією «Касир на підприємстві, в установі, організації» до Рівненського центру ПТО ДСЗ Рівненським міським центром зайнятості, Здолбунівською, Рівненською районними філіями Рівненського обласного ЦЗ. Атестація, яку проходили вже кваліфіковані касири відбулася на тому ж активному, натхненному рівні, що й усе навчання та виробнича практика. Викладачка, супроводжуюча групи Ольга Захарук відмітила позитивне професійне налаштування випускниць: «Це була одна з кращих груп! Зацікавленні, вмотивовані, дружні, розумні! Всі знали, для чого прийшли на навчання, отож, мали велике бажання здобути професію. Суцільне задоволення проводити  лекційні та практичні заняття з такими слухачами!». Відмінні знання, чудові комунікаційні якості, висока самоорганізованість, відповідальність та професійний потенціал – саме такі якості відмітили й роботодавці, на базах яких майбутні касири проходили виробничу практику.Кваліфіковані касири на Рівненщині працюють оперативно і чітко

Пропозиції працевлаштування – найвища нагорода за сумлінне навчання. Партнери закладу освіти завжди покладаються на кваліфікованих робітників, отож, часто підбирають нові кадри саме із випускників РЦПТО.

Рівнянка Інна Криштапюк залишається на роботі в ТОВ «Люстдорф». Саме у цьому колективі слухачка довела свою працездатність та високий рівень професійності.Її одногрупниця із Рівного Оксана Сазонова отримала запрошення від ФОП Лисюк Н.В. у магазин «Чайка».Зрештою, уся група має шанс на працевлаштування, адже пропозиції співпраці роботодавці озвучили ще під час практики. Сучасна професія має цікаві переваги, комунікації із підрозділами та людьми завжди активні та спонукають до професійного зростання. Обирайте професію до душі, вивчайте ринок праці та приходьте на навчання!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua