Кваліфіковані касири на Рівненщині працюють оперативно і чітко

Діліться корисною інформацією з друзями:

Торговельні заклади постійно укомплектовуються кваліфікованими кадрами – випускниками Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Наразі, Гощанські, Корецькі, Рівненські, Здолбунівські магазини мають нагоду поповнитися сучасними касирами торговельного залу. За направленнями районних філій Рівненського обласного центру зайнятості безробітні за 4 місяці здобули затребувану робітничу професію. На базі навчального відділення у Рівному, укомплектованого сучасним міні-маркетом, слухачі вивчили теоретичний курс та ознайомилися із головними професійними обов’язками касирів. Навчальні кабінети тут мають сучасне матеріально-технічне і методичне забезпечення, до послуг слухачів – професійне обладнання, у т.ч. касові апарати та робоче місце касира. Це дозволяє у повній мірі опанувати професійні знання. Практичні ж навички роботи з реальними покупцями слухачі відпрацьовували під час виробничої практики в магазинах партнерів навчального закладу. Підприємці задоволені роботою і знаннями касирів та запросили їх на роботу.


У Рівному оцінюють неформальне навчання кухарів-самоучок

Підготували продавців на замовлення роботодавців Березнівщини і Рівного

Викладачі Валентина Зубік та Ірина Кухарук переконані, що імідж закладу, привабливість для відвідувачів напряму залежать і від оперативної, якісної роботи на касах. Професійні кадри – це злагоджена команда, яка швидко реагує на сучасні потреби сфери обслуговування.

Під час державної кваліфікаційної атестації слухачі підтвердили найкращі якості сучасного касира, продемонстрували достойний рівень професійних знань і навичок. А свідоцтва державного зразка – за наполегливість, активність, відповідальність і професійні знання – стануть важливим документом у подальшому офіційному працевлаштуванні.