fbpx
пункт незламності

Третяк залучив у Рівне найбільший пункт незламності (фото)

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні у Рівному запрацював найбільший Пункт Незламності. Відкриття намету на площі Перемоги особисто ініціював міський голова Рівного Олександр Третяк.

Ще на початку року він мав розмову із представниками благодійної організації Remar SOS, яка відома у всьому світі, щодо співпраці із Рівним.

“Влітку вдалося домовитися про те, що організація таки працюватиме у нашому місті. Власне намет на площі Перемоги розпочали монтувати іще місяць тому. Але в процесі стало зрозуміло, що його потрібно додатково утеплити. Поки роботи тривали, займалися організацією його діяльності. Так, основну частину беруть на себе саме Remar SOS, місто виділило місце для розміщення намету, забезпечило його електроенергією та безперебійним інтернетом. Далі тримаємо тісний зв’язок із волонтерами”, – розповів Олександр Третяк.

Джошуа Хіменез Кастілло Андрес, координатор Пункту незламності зауважив, що організація із задоволенням підтримала пропозицію міського голови:

“У липні до мене зателефонував мер міста і запитав, чи можемо ми зробити щось у його місті. Він розповів про те, що це буде важка і холодна зима. Тому ми зустрілися з іншими організаціями, з якими працюємо багато років, і вирішили, що готові працювати тут. Ми облаштували ей намет, який працює 10 годин на добу, хоч за потреби ми можемо приймати людей цілодобово”.

Намет розділений на кілька зон. Тут можна працювати тим, хто потребує доступу до електроенергії та інтернету. Тут чудова дитяча зона для розваг та навчання, діє медичний пункт із лікарями, які готові надати медичну допомогу. А також – тут можна отримати гарячу їжу та напої, одяг. Сформувати списки потребуючих волонтерам допоможуть працівники департаменту соціальної політики.